Wbudowanym m.in. Pulsometrem, EKG itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40162282005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40162282005 |
Piżama Damska Model Barbara 538 Blue - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| XXXL | 119-124 cm | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
Figi VENA VF-239/249 czerwony - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
Body Model 823-TED-1 Black - Obsessive
Mamy dla Ciebie coś naprawdę bombowego! Body w rozbrajająco seksownym i wyjątkowo niegrzecznym fasonie ? idealne na bardzo gorące wieczory we dwoje! Wypróbuj go razem ze swoim mężczyzną i przekonaj się, że tym razem będzie? rekordowo zmysłowo!
Zobacz więcej:
- pikantne połączenie topu i majteczek z otwartym krokiem
- błyszczący materiał i prześwitująca siateczka zestaw z ostrym charakterem!
- regulowane szelki i kilkustopniowe zapięcie
- wyszczuplający sylwetkę krój
- zadziorne ćwieki pod biustem i na majteczkach
- przyjemny w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Czapka Damska Model Jesse Grey - Kamea
wełna 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Robo - Insekt Z Puszki - edukacyjny eko-zabawa
Robo-insekt wydaje dźwięk i porusza się, to prawdziwa sensacja! BAW SIĘ I UCZ JEDNOCZEŚNIE! ZAWARTOŚĆ:
2 baterie AAA 1.5 V (nie dołączone do zestawu)
śrubokręt do śrub z łbem krzyżowym
pusta puszka. Wymiary pudełka: 17x22x6 cm. Dla dzieci powyżej 8 lat. Zestaw nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. UWAGA: WYMAGANY JEST NADZÓR OSOBY DOROSŁEJ.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | W3266 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | W3266 |
Zolux Kołowrotek dla gryzoni metalowy 15cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 206705 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 206705 |
Szorty Spodenki Model 133 Ecru - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI DAMSKIE LICOWE SELEDYNOWE XL01P L.GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 23,8 cm |
| 39 | 24,4 cm |
| 40 | 24,8 cm |
| 41 | 25,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Luneta Składana Scout 30x50 WA.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105020050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105020050 |
Sukienka Model K449 Wzór 84 - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 96-98 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Victoria Oldasicca M-449 Coral - Marko
Cechy kostiumu:
- Stylowy, trzyczęściowy kostium kąpielowy
- w zestawie seksowne figi i wygodne szorty
- biustonosz idealny na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane, profilowane, z efektem push up
- push up niewyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- u podstawy misek - fiszbiny, które potęgują efekt modelowania biustu
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi gładkie, typu niskie biodrówki, wiązane po bokach bioder
- szorty w paski, w stylu sportowym, bardzo wygodne
- piękna kolorystyka
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Koszulka Top Model Negra Black - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Miska podróżna silikonowa składana 0,25 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25010 |
Sukienka Model M012 Light Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
STURDI BAG - TRANSPORTER - TORBA - XL SMOKE
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: smoke / szary-grafit
Wymiary: 50,5 x 30,5 x 40,5 cm.
Waga: ok 1,4 kg.
Max. obciążenie 22,7 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Bozita Nordic by Nature Bohuslandian Fish Pot karma ze świeżego łososia dla psów dorosłych 850 g
Dla psów powyżej 1 roku | 20% białka, 10% tłuszczu
Skład: Ryż, łosoś (suszony 13%, świeży 8%), kukurydza, tłuszcz kostny, zarodki kukurydzy, melasowana suszona pulpa z buraków cukrowych, hydrolizowane mięso rybie, składniki mineralne, siemię lniane, drożdże, suszone brokuły (0,2%) i koper ogrodowy (0,2%).
Substancje dodatkowe w 1kg karmy: Witamina A 11000 IU, witamina D3 1100 IU, witamina E (octan tokoferylu) 70 mg; tauryna 1000 mg, miedź [pentahydrat siarczanu miedzi (II)] 20 mg; mangan [tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III)] 9 mg; cynk (siarczancynku jednowodny) 89 mg; jodyna (jodan wapnia, jednowodny) 3 mg. Surowce o wysokiej wartości energetycznej chronione są przez przeciwutleniacze dopuszczone do obrotu w UE. Zawiera wszystkie witaminy i minerały, których potrzebuje Twój pies.
Skład analityczny: Białko 20%, tłuszcz 10%, włókno surowe 2%, popiół surowy (składniki mineralne) 6% (w tym wapń 1,0% i fosfor 0,9%), kwas omega-6 2,5%, kwas omega-3 1,5%, wilgotność 10%.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
| 1-4 | 50 | 1,5 |
| 5-10 | 110 | 3 |
| 11-15 | 160 | 4 |
| 16-25 | 230 | 6 |
Podane ilości są jedynie orientacyjne, ponieważ rzeczywiste zapotrzebowanie może zależeć od konkretnego zwierzęcia i powinno zostać dostosowane do wielkości, wieku oraz poziomu aktywności psa. Pies powinien mieć przez cały czas dostęp do świeżej wody pitnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Bluzka Model M465 Beige - Figl
- nietuzinkowa bluzka
- model z krótkim rękawem
- przód odsłaniający brzuch
- tył dłuższy zaokrąglony
- doskonała propozycja do spodni rurek
Materiał: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Łopatka do żwirku ze stojakiem - L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40475 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40475 |
Kordzik Rycerski Lewiatan+Pochwa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415631 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415631 |


_1655N.jpg)