Wbudowanym m.in. Pulsometrem, EKG itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016224282005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016224282005 |
CHABA Smycz taśmowa ozdobna regulowana 10mm / 270cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 1737 Cacao - Lupo Line
Elastan 10 %
~Polamid 10 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| 44 | 108-112 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Brązowy |
Figi Model 0003 Black - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-zyra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-zyra |
Sukienka Model 49-17 Navy/Romby - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 74 cm |
| M | 82 cm | 66 cm |
| S | 78 cm | 64 cm |
| XL | 90 cm | 76 cm |
| XXL | 96 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Spodnie Damskie Model B074 Grey Melange - BE
Elastan 5 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 32 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 99 cm | 31 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 99 cm | 30 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 100 cm | 33 cm | 100 cm | 84 cm |
| XXL | 100 cm | 34 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Trailmaster One Hand Camouflage (12-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160056306 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160056306 |
Sweter model 30044 Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 44 cm | Szer. na plasko: 48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model 230090 Navy/Beige - Enny
Elegancka, koronkowa sukienka.
- prosty krój
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- oryginalny, koronkowy wzór w granatowym kolorze
- model podszyty jest beżową, wiskozową dzianiną
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 100 cm | 86 cm |
| 38 | 101 cm | 104 cm | 90 cm |
| 40 | 102 cm | 108 cm | 94 cm |
| 42 | 103 cm | 112 cm | 98 cm |
| 44 | 104 cm | 116 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Sum-Plast Ring mały zapachowy średnica 10,6cm.
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii.
Średnica: 10,6cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
TRIXIE Przytulny tunel dla chomika
Wymiary:
średnica: 10 cm
dlugość: 36 cm
Można prać w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62786 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62786 |
TETRA Cichild Flakes XL 1l - duże płatki dla pielęgnic
Opakowanie zawiera 1l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204294 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204294 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Solange Black - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Kompresor olejowy 50L 2 Tłoki KD403
Kompresor Olejowy Model: KD403 Moc Znamionowa: 2,8kW/3,9KM Pojemność: 50L Wydajność: 480L/min Waga: 50kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
Kuferek złote dodatki hot 0723D Grey - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 32/58 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Profesjonalny Mówiący Tłumacz Skanujący (4-języczny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7290004796822 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7290004796822 |
Lauren Design Legowisko Frida 70 cm x 50 cm Zielony + Beżowy
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05701002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05701002 |
Sukienka Model T150 Coral - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 30% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 90 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 89 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 92 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 93 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |


_1653N.jpg)