Snore Stopper - Urządzenie Zapobiegające Chrapaniu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734190 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734190 |
Sukienka Model SUK146 Red - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 84 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 97 cm | 88 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 97 cm | 92 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 98 cm | 96 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 98 cm | 100 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 98 cm | 104 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M550 Yellow - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
TRIXIE Drapak dla kota San Fernando 106 cm szary
- wykonany z pluszu i sizalu
- dwie platformy
- wymiary domku 36 x 36 cm
- wysokość 106 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43952 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43952 |
Trixie Miska ceramiczna dla królików z motywem 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6063 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6063 |
Kamizelkę można stosować do unieruchomienia dzieci po wypełnieniu ewentualnego luzu w przedniej części kamizelki (np. kocem) oraz kobiet w widocznej ciąży po spięciu wyłącznie dwóch górnych pasów na klatce piersiowej. Dodatkowo kamizelka może być zastosowana jako tzw. biodro-szyna.
KED służy do stabilizacji kręgosłupa, nie do przenoszenia poszkodowanego za pasy od KED-a ( nie są do tego przystosowane, szczegónie chodzi tu o słabe bez zabezpieczenia klamry )
| Dyrektywa 93/42/EWG - |
|---|
| Standardami! EN 980:2008 |
| - EN ISO 14971:2009 |
| - EN 1041:2008 |
| - EN 1865:1999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maslek Medical |
| Kod producenta | KED |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maslek Medical |
| Kod producenta | KED |
TOREBKA Z DŁUGIMI USZAMI TB-S-174 BEŻOWY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
AQUA EL Zestaw akwariowy z zegarkiem AQUAME (niebieskie)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222912 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222912 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Płaszcz Damski Model M589 Oliwka - Figl
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Elegancka bluzka z kwiatowym nadrukiem GR1825 Pink - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Sudetes 17135 Navy - Click Fashion
Skład: 55% Wiskoza, 23% Bawełna, 10% Poliester, 10% Spandex/100% Poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-96 cm | 84-88 cm | 64-68 cm |
| 38 | 96-100 cm | 88-92 cm | 68-72 cm |
| 40 | 100-104 cm | 92-96 cm | 76-80 cm |
| 42 | 104-108 cm | 96-100 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model Camilla Cappuccino - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
Czapka Model Amanda Grafit - Kamea
alpaka 20 %
~Moher 20 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model K397 Grey - Lenitif
Polyester 97 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA IHI 16699 ,KRP4-8-8-7C
Numery do celów porównawczych:
KRP4-8-8-7C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16699AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16699AE |
Koszulka Model BLV 015 Ecru - Vestiva
Klasyczna koszulka damska.
- cienkie ramiączka
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- koszulka wykonana z jest wysokiej jakości, rozciągliwej wiskozy
- idealnie dopasowuje się do ciała
~Viscosa 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| XXL | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brenda Amarills M-403 Yellow - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Rachel Bianco M-261 White - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-80 cm | 86-90 cm |
| M | 88-94 cm | 68-76 cm | 83-86 cm |
| M/L | 92-98 cm | 68-76 cm | 83-86 cm |
| S | 82-90 cm | 64-72 cm | 80-83 cm |
| S/M | 88-94 cm | 64-72 cm | 80-83 cm |
| XL | 96-102 cm | 76-84 cm | 89-92 cm |
| XL/M | 88-94 cm | 76-84 cm | 89-92 cm |
| XL/XXL | 100-106 cm | 76-84 cm | 89-92 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-88 cm | 92-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Elektroniczny Pastuch-Kojec dla Psa/Psów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415220 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415220 |
Śnieżka spray czarny żaroodp. MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | sn-zar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | sn-zar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_1586N.jpg)