| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415200 |
AVA FIGI AV 1102 CZARNY SIMPLEX
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | M |
Sukienka Model MOE310 Chaber - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 107 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 107 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 107 cm | 96 cm | 82 cm |
| XXL | 107 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Fleur EP011 White/Black - Enfin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-101 cm | 91-94 cm |
| M | 91-96 cm | 87-90 cm |
| S | 86-91 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Biały |
Szorty Model Merossa shorties Black - Obsessive
Poznaj szorty Merossa bliżej:
- seksowne połączenie koronki z kwiatowym wzorem i prześwitującego materiału
- drobne wycięcie i ozdoba z cyrkonii (NickelFree ? bez dodatku niklu) nad pośladkami ? kuszące detale!
- wyraźna linia szycia między pośladkami ? podkreślone kształty
- delikatna, elastyczna tkanina.
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi Model BBL 056 White - Babell
- w całości wykonane z kuszącej koronki
- u góry wstawka z dzianiny
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Bokserki Model Next 280/112 Blue - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Olivia Mint - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Zielony |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
skład surowcowy: 70% Wiskoza,10% Elastan,10%poliamid, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1383 short |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1383 short |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Laura Grey Melange - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 90-98 cm | 82-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
WSUWANE OBUWIE ZE WZOREM BR16-9609B CNBBR16-9609B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
ESPADRYLE Z ĆWIEKAMI FIOLETOWE 5481 PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Versele Laga Toasties Chicekn & Beef - przysmak dla fretek z kurczakiem i wołowiną 150g
kurczaka i wołowiny dla tchórzofretek. Wzbogacają codzienną dietę w niezbędne minerały,
witaminy oraz składniki odżywcze.
Dodają siły witalnej i fantastycznie smakują.
Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, (kurczak 4%, wołowina 4%),
produkty pochodzenia roślinnego, cukry, drożdże.
Dawkowanie: należy podawać 5 do 15 ciasteczek dziennie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462021 |
Bluzka Model K431 Navy - Katrus
- urocza bluzka
- fason typu baskinka
- z krótkim rękawem
- dół wykończony wzorzysta falbanką
- świetnie będzie wyglądać w zestawieniu z jeansami
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
Sweter Narzutka model 50006 Cornflower - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 73 cm | do 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Sweter kardigan Model K408 Blue - Lenitif
Polyester 20 %
wełna 45 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Komplet Model NKV 200 Black - Gaia by night
Produkty Gaia sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Polamid 15 %
Polyester 1 %
~Viscosa 77 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 102-104 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| M | 99-101 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| S | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| XL | 105-108 cm | 98-102 cm | 82-85 cm |
| XXL | 109-112 cm | 103-107 cm | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia by night |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia by night |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Scarlet Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model L039 Pink - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 103 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 103 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620130 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620130 |
TRIXIE Uprząż Top Trainer rozmiar L 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13004 |
| EAN | 4011905130040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13004 |
| EAN | 4011905130040 |


_4346.jpeg)