Wysokiej Jakości Słuchawki Bezprzewodowe z Mikrofonem, Radiem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
Biustonosz Soft Model K069 Chantill Ecru - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 65L | 63-67 cm | 99-101 cm |
| 65M | 63-67 cm | 101-103 cm |
| 70L | 68-72 cm | 104-106 cm |
| 70M | 68-72 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Damskie Model 305 Grey - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Beata Black - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 65I | 68-72 cm | 93-95 cm |
| 65J | 68-72 cm | 95-97 cm |
| 65K | 68-72 cm | 97-99 cm |
| 70F | 73-79 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-79 cm | 96-98 cm |
| 70I | 96-98 cm | 98-100 cm |
| 70J | 73-79 cm | 100-102 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 75I | 78-82 cm | 103-105 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 102-104 cm |
| 80G | 83-87 cm | 104-106 cm |
| 80H | 83-87 cm | 106-108 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90C | 93-97 cm | 106-108 cm |
| 90D | 93-97 cm | 108-110 cm |
| 90E | 93-97 cm | 110-112 cm |
| 95C | 98-102 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Quadrocopter Sky Hawkeye 2,4GHz Dron Kamera
Akrobacje 3DModel posiada dodatkową funkcję wykonywania w powietrzu obrotów o 360 stopni wokół własnej osi. Wystarczy tylko wcisnąć specjalny przycisk na aparaturze i cieszyć się niewiarygodnymi akrobacjami. BezpieczeństwoModel został wyposażony w dodatkowe osłony chroniące wirniki przed ewentualnymi uszkodzeniami.Nowoczesny designPodczas projektowania modelu, zostały dopieszczone wszystkie nawet najmniejsze szczegóły, dlatego spodoba się każdemu, bez względu na wiek.
| W zestawie:MODEL RTFPilot 2,4GHz Kabel USB do ładowanie akumulatora4 x zapasowe wirniki Instrukcjia obsługi Akumulator 3.7V 700mAh Karta pamięci 4GB Kamera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315c |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315c |
Figi Model VF-1181 Ecru - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model VT003 Brown - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka z gumą w pasie midi 184 Black - Bien Fashion
~Spandex 2 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 102 cm | 102 cm |
| M | 102 cm | 98 cm | 98 cm |
| S | 102 cm | 94 cm | 94 cm |
| XL | 105 cm | 106 cm | 106 cm |
| XXL | 106 cm | 110 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M558 Oliwka - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
8in1 Delights Sticks - patyczki do żucia z mięsem z kurczaka zawiniętym w skórę wołową 3 szt.
- pielęgnują zęby redukując osad i zapobiegając osadzaniu się kamienia nazębnego
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- długotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
Opakowanie: 3szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102502 |
| EAN | 4048422102502 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102502 |
| EAN | 4048422102502 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 650 Edith Bajeczne Motyle - Gaia
Kobiecy półusztywniany biustonosz w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Powstał z połączenia wzorzystej dzianiny z subtelną koronką.Tył wykonany z jednolitej, sprężystej lycry. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Do regulacji obwodu służą dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniową regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K. W modelu występują regulowane, nieodpinane ramiączka w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm i 25cm (w rozmiarach największych). Ramiączka w kolorze białym. Całości uroku dodaje zalotna kokarda na środku biustonosza.
Elastan 8 %
~Inne 4 %
~Polamid 47 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Buty Sportowe Model KBY618 Pink - Heppin
Materiał: tkanina + skóra ekologiczna
Wkładka: tekstylna
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model Sofia krótkie spodenki Pink/Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Sandał SANDAŁKI JAPONKI Z KWIATEM BEŻOWE T314P BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
ZOLUX Złączka RodyLounge kol.czerwony
Kolor czerwony.
Wymiary : 5,8 cm, szer. 0,9 cm
Opakowanie: 4 sztuki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205959 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205959 |
Kostium dwuczęściowy Figi Model Aurora M-01 Cosmo Navy - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
TRAMPKI DAMSKIE ZAMSZOWE CZARNE NB171P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Długa sukienka w kratę GR1282 Red - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Komplet model 50004 KHAKI - PeeKaBoo
~Lycra 3 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
Szorty Model Dotina shorties Black - Obsessive
Poznaj ich piękne detale:
- eleganckie, idealnie dopasowujące się do kształtów szorty
- delikatna siateczka i pasek gładkiej tkaniny ? kusząco wyeksponowane pośladki
- drobne aplikacje z miękkiego materiału ? wyjątkowo przyjemne doznania!
- zalotna kokardka nad pośladkami
- miły w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TETRA Pond No2 Test Nitrite - test do badania jakości wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T748699 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T748699 |


_1217N.jpg)