- z Wbudowanym Odtwarzaczem MP3. Czerwone.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544170 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544170 |
Dzwonek - Trąbka Rowerowa Myszka Minnie Disney
Montaż trąbki jest bardzo prosty, wszystkie elementy mocujące znajdują się w komplecie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 35626 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 35626 |
Sukienka Model MOE286 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 110 cm | 96 cm |
| M | 91 cm | 106 cm | 92 cm |
| S | 91 cm | 102 cm | 88 cm |
| XL | 92 cm | 114 cm | 100 cm |
| XXL | 92 cm | 118 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model M353 Yellow - Makadamia
Stylowa sukienka z kołnierzykiem.
- dekolt wykończony kontrastowym kołnierzykiem
- krótki rękaw
- rękaw wykończony kontrastową lamówką
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dopasowany krój
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 90 cm | 88 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Żółty |
ESPADRYLE KORONKOWE BEŻOWE BB15P BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,4 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 10mm / 270cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka dzianinowa M-035 Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106 cielisty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106 cielisty |
TRIXIE Szelki ze smyczą dla kota Softline Elegance - regulowane 27-44 cm
Wymiary uprzęży 27-44 cm, grubość taśmy 10 mm, długość smyczy 120 cm
Kolory: Niebieski, Czarny, Brązowy, Czerwony
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4195 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4195 |
Sukienka Model 230141 Blue - Enny
Elegancka, koronkowa sukienka.
- prosty krój
- dekolt w serek
- rękaw krótki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- oryginalny, koronkowy wzór w niebieskim kolorze
- model podszyty jest jasną wiskozową dzianiną
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Skład: 100% poliester + 95% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 98.5 cm | 92 cm | 85 cm | 76 cm |
| 38 | 100 cm | 96 cm | 89 cm | 80 cm |
| 40 | 101.5 cm | 100 cm | 93 cm | 84 cm |
| 42 | 103 cm | 104 cm | 97 cm | 88 cm |
| 44 | 104.5 cm | 108 cm | 101 cm | 92 cm |
| 46 | 96 cm | 122 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
Szorty Model 341 Black - Teyli
Kobiece szorty.
- w całości wykonane z wysokiej jakości siateczki
- nogawki wykończone koronką
- bawełniany klinek
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Wymiary przybliżone:
50 L po podłodze, 25 H cm.
Waga: około 1kg.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-4112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-4112 |
Duża Tarcza Sylwetkowa "Francuz".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 20084441233 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 20084441233 |
WYSOKIE TRAMPKI NEW AGE 082N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Modny kardigan zapinany na guziki MM2070 Brown - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Brązowy |
Dalmierz Laserowy Extend LRS-1000.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160077 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160077 |
Purina Veterinary CN Convalescence Formula 195g puszka - dla psa i kota
Wskazania:
Okres przed i pooperacyjny
Anoreksja
Po urazach
W okresie stresu żywieniowego:
- Laktacja
- Niedożywienie
Charakterystyka diety:
Zwiększona zawartość wysokiej jakości białka, wspomaga zachowanie i odtwarzanie beztłuszczowej masy ciała
Wysoka koncentracja składników odżywczych zapewnia energię niezbędną podczas rekonwalescencji (56% energii z tłuszczu, 41% energii z białka)
Zwiększona zawartość długołańcuchowych kwasów tłuszczowych wspomaga procesy naprawcze oraz ogranicza reakcję zapalną
Wysoka smakowitość karmy, akceptowanej przez zwierzęta nie przejawiające łaknienia w okresie rekonwalescencji
NALEŻY STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE ZA ZALECENIEM WETERYNARZA
Analiza:
Białko surowe 11.25%
Tłuszcz surowy 7.8%
Popiół surowy 3.5%
Włókno surowe 0.3%
Wilgotność (max) 76.0%
Wapń 0.41%
Fosfor 0.38%
Sód 0.46%
Potas 0.35%
Magnez 0.03%
Miedź 4.6 mg/kg
Cynk 47 mg/kg
Arginina 0.57%
Witamina A 39000 IU/kg
Witamina D 200 IU/kg
Witamina E 190 mg/kg
Tauryna 600 mg/kg
Kwasy tłuszczowe Omega-6 (min) 1.60%
Kwasy tłuszczowe Omega-3 (min) 0.40%
Skład:
Wątróbka wieprzowa, wątroba i płuca, indyk, łosoś, olej słonecznikowy, osocze wieprzowe, minerały, chlorek sodu, skrobia kukurydziana, węglan wapnia, olej ryby, chlorek potasu, siarczan wapnia.
WYSOCE PRZYSWAJALNE SKŁADNIKI: WĄTROBA I PŁUCA.
Kamera Wyczynowa do Sportów Ekstremalnych...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620026 |
Bluzka Model Titie Ecru - Dursi
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Figi 7026 Champagne - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Beżowy |
TENISÓWKI 086PU Fioletowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Fioletowy |


_1212N.jpg)