| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156160 |
Stabilizator MJX T655-001 T55-001 T623
Numer katalogowy: T655-001
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | t655-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | t655-001 |
Figi Model Sentima Beige - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Zasłonki Samochodowe Boczne - Kubuś Puchatek
Zasłonki są mocowane do szyby za pomocą gumowych przyssawek, pasują do wszystkich modeli aut.
Zasłonki przeciwsłoneczne są wykonane z wytrzymałych, bezpiecznych dla dzieci materiałów.
Produkt nie zawiera ftalanów.
W komplecie 2 zasłonki.
Wymiary: 44x35 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 28117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 28117 |
Kieszonkowa Aluminiowa Mini Latarka z 9-LED.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620134 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620134 |
Sandał LAKIEROWANE SANDAŁKI Z MOTYLKIEM 3085-45MI Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Szlafrok Damski Model Maya Pearl - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Dresowe Model MOE198 Grey - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 104 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 98 cm | 96 cm | 74 cm |
| XL | 100 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Bluzka z krępy GR1121 Brzoskwiniowy - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sweter model 30043 Jeans - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 59 cm | Szer. na plasko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz Soft Biustnosz Semi-Soft Model 486 Janice White - Gaia
Klasyczny półusztywniony biustonosz w białym kolorze. Miseczki oraz mostek pokryte są zmysłową koronką. Boczki wykonano ze sprężystej siateczki. Dzięki specjalnemu krojowi usztywniającej pianki konstrukcja bardzo ładnie zbiera biust do środka, formuje go oraz podtrzymuje (także w większych rozmiarach). Miseczka ma podwyższaną dolną część (zakrywającą sutek). Miseczki od wewnątrz są pokryte 100 % bawełną. Dla zwiększenia komfortu użytkowania dwurzędowa haftka ma trzystopniową regulację. Ramiączka nieodpinane, regulowane.
Elastan 4 %
~Polamid 62 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80 H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85 B | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 78-82 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 78-82 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 78-82 cm | 107-109 cm |
| 85 G | 78-82 cm | 109-111 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M362 Grey Melange - Makadamia
Sportowa sukienka damska.
- dekolt okrągły
- z przodu sznurowanie
- model bez rękawka
- prosty krój
- długość midi
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 90 cm | 78 cm | 74 cm |
| 38 | 96 cm | 94 cm | 82 cm | 78 cm |
| 40 | 97 cm | 98 cm | 86 cm | 82 cm |
| 42 | 98 cm | 102 cm | 90 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
ANIMONDA Carny Adult Cat smak: indyk i królik 400g
Analiza: Białko 11.5%, tłuszcz 5%, włókno 0.5%, popiół 1.4%, woda 79%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sandał SANDAŁKI Z CYRKONIAMI CZARNE FM814 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Klasyczne Legginsy 3/4 Black - Italian Fashion
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Tropical Supervit Granulat 10g.- Podstawowy pokarm granulowany z beta-glukanem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Torba na Laptopa/Notebooka 15-17".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154301 |
GF Kombinezon zimowy czerwony serce Z22/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
SERA PH Minus 500ml - preparat obniżający pH wody w akwarium
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Legginsy Model SD 101 Jeans - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 82 cm | 74 cm |
| 38 | 93 cm | 86 cm | 78 cm |
| 40 | 93 cm | 90 cm | 82 cm |
| 42 | 96 cm | 94 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |


_454N.jpg)