...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415014 |
Sweter o prostym kroju MM2056 Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
BUTY SPORTOWE Z BUŹKĄ AL-5301 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M526 Blue - Figl
- elegancka sukienka damska.
- dekolt okrągły z kuszącym rozcięciem
- rękaw typu kimono
- rękaw o długości 3/4
- długość midi
- model bez podszewki
- w komplecie pasek podkreślający talię
- sukienka wykonana jest z gładkiego, nierozciągliwego materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | U816-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | U816-02 |
Komplet Model Lillove chemise Pink - Obsessive
Zniewalające szczegóły koszulki Lillove:
- subtelna koszulka w urzekającym, różowym kolorze
- prześwitująca siateczka
- koronkowe miseczki lekko osłonięte i pięknie ozdobione piersi
- fiszbin w miseczce podkreślone krągłości biustu
- elastyczne, dopasowujące się ramiączka
- krótkie, koronkowe rękawki
- kokardka pomiędzy miseczkami uroczy, kobiecy detal
- dół koszulki zdobiony koronkową lamówką
- w komplecie słodkie stringi z kwiatowym motywem
- miły w dotyku, rozciągliwy materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Różowy |
Herbal Pets Chipsy naturalne - jabłko 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
MOKASYNY DAMSKIE RÓŻOWE DM30P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Zabawki lateksowe Safari 11 cm 15 szt.
Zabawki wysyłane są losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3505 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3505 |
Można także stosować miejscowo na przetłuszczone lub zabrudzone czy sposcone miejsca (ogon u nasady, portki lub brzuch). Dobrze sprawdza się także przy rozczesywaniu - ułatwiając je.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOROTALCO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOROTALCO |
Turystyczny Lokalizator GPS BackTrack.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR M40 ,139-6084 ,8434 E
Numery do celów porównawczych:
139-6084 ,8434 E
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8434AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8434AE |
Piżama Szorty Model Colin kr.sp. Navy - Italian Fashion
Krótkie szorty Colin.
- wzór w kontrastową kratę
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- nogawki wykończone są falbanką
- szorty wykonane są z przyjemnej w dotyku, bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
ZAMSZOWE KOZAKI NA PLATFORMIE AX-1BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Stringi 8133 Brown - Anabel Arto
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Brązowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84221215 |
| EAN | 84221215 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84221215 |
| EAN | 84221215 |
| Zastosowanie | Filtr oleju silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Dolina Noteci Premium Junior z Jagnięciną saszetka 300g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Spodnie Damskie Model M503 Wzór 23 Cętki - Figl
- eleganckie spodnie
- zwężane nogawki
- po bokach kieszenie
- dopasowują się do sylwetki
- wykonane z lekkiego wzorzystego materiału
Materiał: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Szlafrok Damski Model Paloma Black - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE OBUWIE NA OBCASIE P-6345DK.P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dresowa D-030 Blue Melange - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 94 cm | 92 cm | 88 cm |
| 38/40 | 96 cm | 100 cm | 100 cm | 94 cm |
| 40/42 | 96 cm | 104 cm | 102 cm | 100 cm |
| 42/44 | 96 cm | 112 cm | 108 cm | 106 cm |
| 44/46 | 97 cm | 118 cm | 114 cm | 112 cm |
| 46/48 | 98 cm | 122 cm | 117 cm | 115 cm |
| 48/50 | 98 cm | 126 cm | 120 cm | 118 cm |
| 50/52 | 98 cm | 132 cm | 126 cm | 123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |


_4537.jpg)