Telefonu GSM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415283 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415283 |
Figi Model Fiore Black - Italian Fashion
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| XXL | 120-124 cm |
| XXXL | 128-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 16810 Grey - YourNewStyle
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Szary |
Tropical Cichlid Red & Green Large Stick 250ml.- Pałeczki dla dużych pielęgnic
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model SUK101 Ecru - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 84 cm | 96 cm | 74 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 100 cm | 78 cm |
| 40 | 93 cm | 92 cm | 104 cm | 82 cm |
| 42 | 94 cm | 96 cm | 108 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
BOTKI WORKERY CZARNE Y8562 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 166-3 Bordo - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 94 cm | 80 cm |
| M | 84 cm | 76 cm |
| S | 80 cm | 72 cm |
| XL | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Smycz nylonowa M-L 20 mm x 100 cm Czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14081 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14081 |
Bluzka Model Rose Red - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model K446 Black - Katrus
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Elektroniczny Korkociąg do wina Deluxe LED Silver Twister
Urządzenie o nowoczesnym, stylowym designie docenili już dawno profesjonalni restauratorzy. Korkociąg prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, ponieważ jest podświetlany niebieskawym światłem za pomocą diod LED. Dzięki temu korkociągowi otworzysz ponad 30 butelek wina bez potrzeby ponownego ładowania! Do korkociągu dołączony jest również nożyk do usuwania folii ochronnej, która chroni korek.
Gadżet w pigułce: - nowoczesny, elektroniczny korkociąg podświetlany diodami LED
- aluminiowa obudowa
- w skład zestawu wchodzi: baza do ładowania, nożyk do folii, korkociąg, opakowanie
- nie wymaga baterii, posiada wbudowany akumulator
- umożliwia szybkie i bezproblemowe otwarcie wina
- doskonały luksusowy prezent
- dołączono zestaw do ładowania
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | elektr.kork.d |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | elektr.kork.d |
Nature\'s Protection Puppy cielęcina 400 g
Serwowane w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu i zużyć w ciągu 3 dni. Wyprodukowano w Niemczech.
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (70% cielęciny), bulion, minerały.
Składniki analityczne: wilgotność 75 %, białko surowe 10,6 %, oleje i tłuszcze 6,7 %, popół surowy 2,4 %, włókno surowe 0,4 %
Dodatki na 1 kg: wit.: D3 - 200 jm, E - 30 mg, E6 - 15 mg, E5 - 3 mg, E2 0,75 mg, E8 0.03 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Herbal Pets Karma ziołowa standard dla jaszczurki 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Sukienka Model ASU0008 Beige - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 87 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 87 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 87 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 181 Pink - Figl
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Samochód Ichiroku-M Blitz Dunlop ER34 Yokomo
| Dane techniczne: Skala : 1:16 Długość całkowita : 295 mm Szerokość całkowita : 115 mm Wysokość całkowita : 70 mm | |
|
Elementy wymagane do uruchomienia (brak w zestawie):
nadajnik 2-kanałowy wraz z odbiornikiem np: Graupner XG-6 Race-Spec,
pakiet 6V NiMh, np: Nosram P-Max VTEC 6V 1600 - płaski ,
regulator obrotów do silnika szczotkowego, np: Nosram Hawk Power Reverse,
serwomechanizm skrętu, np: TowerPro SG-91R 1/2 metal,
ładowarka do pakietu, np: Nosram Sigma Power Charger
|
Produkt przeceniony, ponieważ posiada uszkodzone jedno z lusterek, mocowanie kabiny oraz pudełko.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | DPM-BLR34 - przecena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | DPM-BLR34 - przecena |
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model ABK0062 White - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Rucksack RED (13-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160002020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160002020 |
Czapka Damska Model Violeta Turkus - Kamea
VIOLETA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- czapka idealnie dopasowana do głowy,
- wykonana jest z bardzo ciepłej, wełnianej przędzy o ciekawym splocie,
- tył wykończony zakładką,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Elastan 2 %
~Polamid 24 %
~Poliakryl 23 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |


_4597.jpg)