z Logo 2-ch Kamer.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
Sukienka Model 1628 Sky Blue - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 156 cm | 92 cm | 102 cm |
| S/M | 90 cm | 150 cm | 86 cm | 98 cm |
| XXL | 95 cm | 164 cm | 98 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Żakiet z dekoracyjnym zamkiem GR1495 Black - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
HAPPY CAT - wyprawka dla kociąt
Wydając kocię do nowego domu, można podarować właścicielowi na pierwsze kilka dni życia kociaka, to co najbardziej będzie potrzebne, aby prawidłowo dbać o zwierzę.
Wyprawki HAPPY CAT wydawane są hodowcy przy zakupie karmy Junior, odpowiednio:
1x opakowanie 4kg - miot 1-2 kocięta
lub
1x opakowanie 10kg - miot od 3 kociąt.
Aby otrzymać wyprawki należy zapoznać się z regulaminem Klubu Hodowcy.
Wyprawki przygotowane przez producenta zawierają:
Skład zestawu wyprawkowego może ulec zmianie bez uprzedzenia. W skład zestawu wchodzi karma seryjna 300g oraz próbki 50g o normalnym terminie przydatności do spożycia.
Produkt dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych hodowców.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
Bluzka Model M001 White - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Macarena Malina - Babell
Klasyczna bluzka nietoperz w paski. Dekolt okrągły. Krótki rękaw typu kimono. Z tyłu ozdobna, różowa kokardka. Bluzka wykonana z przyjemnej w dotyku wiskozowej dzianiny. Modny krój nadaje jej niebanalnego charakteru. Produkty Babell sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 2XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 16783 White - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 87 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
STYLOWE TRAPERKI NA SUWAK 2045-15D.BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2S-ecru |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2S-ecru |
ZOLUX Torba transportowa CHELSEA M , kol.czerwony
Może służyć jako codzienna, modna torba na ramię lub jako środek transportu małego zwierzaka nowoczesny, modny wygląd (pikowany ortalion) przeznaczenie: psy, koty i inne małe zwierzęta do noszenia na ramieniu na regulowanym pasku lekka, a jednocześnie wytrzymała wyposażona w 2 kieszonki: jedną wewnątrz (zamykana na zameczek) oraz jedną na boczku (zamykana klapką z rzepem) dodatkowo w komplecie mała sakiewka na zamek (wym. 10 x 12cm), przyczepiana do karabińczyka na torbie góra torby zamykana klapką z mocnej siatki na podwójnym zamku i rzepie na końcu oraz dodatkowo miękką ortalionową klapką chroniącą zwierzę przed niepogodą i nadmiarem wrażeń ze świata zewnętrznego (klapka świetnie też zamaskuje przeznaczenie torby, czyniąc z niej zwykłą codzienną torbę na ramię) możliwość otwarcia siatki na stałe poprzez odwinięcie jej w tył i przyczepienie do specjalnie umieszczonego na torbie rzepa możliwość zrolowania ortalionowej klapki i spięcia jej specjalnie do tego przeznaczoną taśmą z zatrzaskiem wewnątrz torby znajduje się taśma z karabińczykiem do podpięcia zwierzaka odpowiednia cyrkulacja powietrza dzięki kratce wentylacyjnej w jednym z boczków torby, górnej siatkowej klapce oraz dwóm otworom wentylacyjnym w dole torby utwardzone dno wyjmowane do ręcznego prania na spodzie 4 metalowe wypustki chroniące przed szybkim zniszczeniem / zabrudzeniem od podłoża kolor: czerwony wymiary: 35 x 21 x 24cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 423522RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 423522RGE |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy 974-016, 931 black-white - Anabel Arto
~Spandex 12 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40B | 98-102 cm | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model 220026 Green - Enny
Skład: 63% wiskoza, 33% poliester, 4% elastan + 97% poliester, 3% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 98 cm | 96 cm |
| 38 | 86 cm | 102 cm | 100 cm |
| 40 | 87 cm | 106 cm | 104 cm |
| 42 | 88 cm | 110 cm | 108 cm |
| 44 | 89 cm | 114 cm | 112 cm |
| 46 | 90 cm | 120 cm | 118 cm |
| 48 | 91 cm | 126 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
Over Zoo Animal Dent preparat w aerozolu do czyszczenia i pielęgnacji zębów 50 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Długopis Kopiący/Rażący Prądem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415427 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415427 |
Szorty Bokserki Model Poliana Black - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
GF Koszulka pooperacyjna dla samca WET1/P/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka o swobodnym kroju GR1010 Brzoskwiniowy - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model K133 Grey - Katrus
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA DO KOPARKI HITACHI KFP3245CFMSS ,20130-68603
Numery do celów porównawczych:
KFP3245CFMSS ,20130-68603
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16614AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16614AE |
Bluzka Model B69 1173 White/Wzór - Nife
- elegancka bluzka
- bez rękawów
- wykonana z wzorzystego materiału
- prosty krój
- z przodu urocze rozcięcie
- idealna do pracy i na spotkanie
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |


_3555.jpg)