Ekranem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416008 |
Koszula Damska Model K47 Sky Blue - Nife
- elegancka koszula
- długi rękaw
- kołnierzyk
- zapinana z przodu na guziki
- mankiety
- świetna propozycja do pracy
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 88 cm |
| 38 | 64 cm | 92 cm |
| 40 | 65 cm | 96 cm |
| 42 | 66 cm | 100 cm |
| 44 | 67 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Penelope Coralmania M-437 Coral - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne w każdym rozmiarze, nie wyjmowane z modelu
Regulowane ramiączka
Obwód wiązany na plecach
Świetne, soczyste kolory
Modne wstawki z kontrastowej tkaniny, które dodają charakteru
Figi na podszewce, wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 1624 Sky Blue - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 82 cm | 96 cm | 96 cm | 92 cm |
| S/M | 80 cm | 88 cm | 88 cm | 84 cm |
| XXL | 85 cm | 102 cm | 102 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Figi-Spodenki Model 126 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Rozkloszowana sukienka o luźnym kroju GR1312 Black - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Noktowizor 1-okularowy Yukon NV (5x60), Zasięg Obserwacji do 450m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105203118 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105203118 |
Płaszcz Damski Model PLA033 Oliwia Beige - Mattire
wełna 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 106 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 106 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| 46 | 106 cm | 112 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 264 Oliwka - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Bluzka Model L043 blue umbrellas Niebieskie Parasolki - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 68 cm | 94 cm |
| S | 67 cm | 90 cm |
| XL | 69 cm | 103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
DARMOWA WYSYŁKA PRZY PRZEDPŁACIE ! Charakterystyka produktu: Inwerter przeznaczony do zastosowań amatorskich jak i profesjonalnych. Sprawdzi się na pewno w warsztatach naprawczych jak na halach produkcyjnych. Spawarka MIG 220 IGBT pozawala na spawanie metodą MIG/MAG (stal, oraz metal kolorowe) oraz MMA. Technologia spawarki Magnum oparta na tranzystorach IGBT. Dzięki niej urządzenie ma małe spadki mocy, a wysoką wydajność. Zasilany na sieci 3 x 400 V. Szybki 4 rolkowy podajnik. Zestaw zawiera : spawarkę Mig 220 MMA IGBT, uchwyt spawalniczy, przewód masowy 3m, przewód elektrodowy, instrukcję obsługi. Gwarancja: 2 LATA w systemie door to door.
| Parametry techniczne | |
| Napięcie zasilania | 3 x 400 V |
| Prąd spawania | 220 A |
| Zabezpieczenie zasilania | 25 A |
| Średnica drutu | 0,8-1,0 mm |
| Masa | 50 kg |
| Sprawność | 60 % |
| Średnice elektrod | 1,6 - 4 mm |
| Prędkość podawania drutu | 2,5 – 16 m/min |
| Prąd spawania MMA | 30-220 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Kod producenta | MIG 220MMA IGBT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Kod producenta | MIG 220MMA IGBT |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KM 33,5 x 20 x 28,5 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 33,5 szer. x 20 głębokość x 28,5 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
TETRA TetraMin Menu 250ml-dla słodkowodnych
- żółte płatki stymulują zdrowy wzrost ryb
- brązowe płatki podnoszą odporność
- zielone płatki poprawiają witalność
- czerwone płatki zwiększają płodność
- bogaty w witaminy i mikroelementy
- nie powoduje zmętnienia wody
- posiada stabilny poziom witaminy C
- dla ryb słodkowodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T767393 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T767393 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-030 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-030 |
Spódnica Model ASP0026 Grey - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Marika 1130 SS/18 K2 Red Melange - Taro
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model L036 Khaki - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm | 80 cm |
| M | 62 cm | 100 cm | 76 cm |
| S | 62 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 62 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-019 |
Miecz Ryszard Lwie Serce + Deseczka na Ścianę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415636 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415636 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 1383 Wrzos/Cacao - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Brązowy |


_836N.png)