Wskaźnikiem Stanu Naładowania Akumulatora.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
Sukienka Model MOE116 Grey - Moe
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 100 cm | 100 cm |
| M | 89 cm | 96 cm | 96 cm |
| S | 88 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 91 cm | 104 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Olimpia Semifreddo-Vanilla-Picadily M-438 Coral/Wanilia
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki ze stałym (niewyjmowanym) podbiciem (wypełnieniem) push up
Tworzą zmysłowy dekolt, o bardzo naturalnym wyglądzie
Świetne kolory idealne na plażę
Ramiączka regulowane, z możliwością ich odpięcia
Figi z pęknięciami po bokach, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 75-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 72-76 cm | 84-86 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Pluskwa do Budynków, Aut... + Cyfrowy Nagrywający Odbiornik do 500m. + VOX + Słuchawki + Pamięć 2GB.
Spódnica Model T175 Black - Tessita
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 38 cm | 104 cm | 88 cm |
| M | 38 cm | 98 cm | 82 cm |
| S | 38 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 38 cm | 110 cm | 94 cm |
| XXL | 38 cm | 116 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Hipster panty Black - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów ? technologia INVISIBLE-LINE. Pas podkreśla delikatna, subtelna koronka.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
FILTR OLEJU SILNIKA 87679494, 87679598, SF - SP 4833, SP4833
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr oleju silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Trixie Kryjówka dla gadów 30cm x 10cm x 25cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76192 |
| EAN | 4011905761923 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76192 |
| EAN | 4011905761923 |
Diversa Tło do akwarium Płaskie 100 cm x 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
TETRA Fauna Repto Min Energy - pokarm granulowany dla żółwii 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198937 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198937 |
Komplet Orna Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm | 75-78 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm | 79-82 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Certech Natural- Vit Neutralizator zapachów dla gryzoni leśny 250g.
Sposób użycia: Niewielką ilość neutralizatora posypać spód klatki przed nasypaniem zwykłego podłoża.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Sukienka Komplet Model 322 Oliwka - Figl
- elegancki komplet damski składający się dwóch części - klasycznej bluzki i spódnicy.
- bluzka z rękawem o długości 3/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Duża Profesjonalna Maczeta (dł. 70cm!!) + Nóż Rzutka + Pokrowiec do Pasa.
+ Materiałowy (
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415142 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415142 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Szary,Deep Navy,Sabia,Ferrari,maroon red,mochiatto,Grigio,Kawowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Szary,Deep Navy,Sabia,Ferrari,maroon red,mochiatto,Grigio,Kawowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
SERA Discus Granules - pokarm granulowany dla paletek 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Race Gwiżdżące 15mm/10szt., do Pistoletów Hukowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
Stringi Model Darrelle White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 99-100 cm |
| S/M | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Celownik Laser. Combat Zone 22mm do Pistoletów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443052 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443052 |
Vidaron impregnat orzech włoski 4,5l powłokotwórczy
Nowoczesny impregnat ochronno-dekoracyjny, zawierający Teflon® surface protector, przeznaczony do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopochodnych. Nadaje impregnowanym elementom eleganckie matowe wykończenie, podkreślające naturalny rysunek słojów drewna. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystka:
- chroni przed grzybami, sinizną i owadami
- głęboko penetruje
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zawiera wosk: zwiększona wodoodporność
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność do około 11 m²/l
- opakowania: 700 ml, 2,5l, 4,5l, 9l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: mat
- typ wykończenia: drewno naturalne w dotyku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |


_4562.jpg)