| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415467 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415467 |
Piżama Damska Model Saint Tropez 528 Szafir - Roksana
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XS | 85-89 cm | 80-83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Niebieski |
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Pies smak: wołowina z kurczakiem 150g
Analiza: białko 9,5%, popiół 2%, wilgotność 82%, energia met. 310 KJ/100g, tłuszcz 4%, włókna roślinne 0,5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Arion Original Adult Small Lamb & Rice - bezglutenowa karma z jagnięciną i ryżem 3 kg
-Bez glutenu
-Bez kukurydzy
-Bez zbóż
by zapewnić zwównoważoną florę bakteryjną w jelitach
i zagwarantować optymalny przebieg trawienia.
zrównoważonym źródłem witamin i mikroelementów by zapewnić należyte
funkcjonowanie organów wewnętrznych i optymalny
przebieg trawienia przez całe życie psa.
by zaspokoić wysokie potrzeby energetyczne i białkowe dorosłych psów małych ras.
Składniki: ryż (40 %), jagnięcina (w postaci dehydratyzowanej 26%) kurczak, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony, pulpa z buraka cukrowego, włókno oczyszczone, drożdże browarniane, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
9100-09 Main Frame - Główny Korpus
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-09 |
Czapka Damska Model Lyly Grafit - Kamea
wełna 50 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Buty ochronne dla psa rozmiar M 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19472 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19472 |
Spodnie Damskie Model K163 Blue - Katrus
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L257 Red - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 87 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 87 cm | 88 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3211 |
Sukienka Model L006 Fuksja - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 103 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 103 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
ZOLUX Płaszczyk nieprzemakalny z kapturem 40 cm kolor czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411426NOI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411426NOI |
Koszula Damska Model M021 Black - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka dzianinowa M-036 Turquise - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Rajstopy Model P615 20 DEN Black - MissO
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MissO |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MissO |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S35 Celadon - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 80 cm | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 81 cm | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 82 cm | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 82 cm | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 83 cm | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Delikatna bluzka z krótkim rękawem GR1365 White - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
CHABA Obroża podwójna chromowana 3mm/55cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Plażow Pareo Model Mia Vigneti M-241 Violet (Bakłażan) - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 92-98 cm | 86-88 cm |
| M | 61 cm | 88-94 cm | 83-85 cm |
| S | 60 cm | 82-90 cm | 80-82 cm |
| XL | 63 cm | 96-102 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Bluzka Model Bogna k.r. White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_267.jpg)