| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544100 |
GF Derka czerwona serduszka DW23/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bokserki Model Tattoo Cigar Grey - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Zolux Sweterek pleciony beżowy 35cm
Sweterk firmy Zolux pleciony w kolorze beżowym. Długość 35 cm Można go prać tylko ręcznie!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410812BEI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410812BEI |
Bokserki Ender 35719-55X Turkusowe i szare - komplet 2 sztuk - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 103-106 cm cm |
| M | 99-102 cm cm |
| XL | 107-110 cm cm |
| XXL | 111-114 cm cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Valeria M-220 Dark Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Pinokio zabawka dla małych gryzoni bujawka 22x8,5x8 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P13 |
Specific CJD JOINT SUPPORT 12 kg (3 x 4 kg)
Właściwości: unikalna bardzo wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA) pochodzących z oleju rybnego. Poprawiają one stan skóry, sierści. EPA spowalnia zniszczenia kolagenu wchodzącego w skład chrząstek stawowych. Unikalna bardzo wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-6 (GLA) pochodzących z oleju z ogórecznika. Wspomagają one zwalczanie skórnych reakcji alergicznych, jak również wspomagają znosić kliniczne objawy artrozy (redukując ból podczas poruszania się). Obniżona zawartość sodu jest istotna dla nerek, wątroby oraz serca. Dieta należy do wyjątkowo smacznych - jest bardzo chętnie jedzona przez psy.
Skład: pszenica, mączka rybna, ryż, jaja, olej rybny, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka drobiowego, minerały, witaminy, celuloza, olej z ogórecznika, łuska nasion psyllium, olej słonecznikowy.
Analiza: białko surowe 26.5, tłuszcz sur. 20.0, węglowodany 37.5, włókno surowe 1.8, wapń 0.88, fosfor 0.73, sód 0.36, cynk 31.0, witamina E 55mg, kwasy omega-3 2.46, EPA 0.875, DHA 1.003, GLA 0.091, woda 8.0.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Rajstopy Loretta 89 Nero - Gatta
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
EUROWET Efaderm - E - preparat zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe dla psów 30 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
Tor Start Podwójny - Część Zamienna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor06 |
Kombinezon Damski Model B023 Navy - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka dresowa D-020 Ice Mint - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Rajstopy Wzorzyste Model Puntina Code 471 Nero - Gabriella
Grubość: 20 DEN.
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
Antyszczekacz/Odstraszacz Psów, Stacjonarny + Przedłużacz 21m. + Pilot.
Elektroniczny, Ultradźwiękowy (na baterię 9V lub pod 230V) +
+ Przedłużacz...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590733485220 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590733485220 |
WELUROWE BOTKI OPEN TOE 1129-6D.G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model T209/4 Sky Blue - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 102 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 98 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 85 cm | 94 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 88 cm | 106 cm | 100 cm | 80 cm |
| XXL | 89 cm | 110 cm | 104 cm | 84 cm |
| XXXL | 90 cm | 114 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Filtr hydrauliki AL77061, P164381, WH 945
JOHN DEERE:
7130, 6410, 7710, 6220, 6820, 7810, 6210, 6820, 6410, 7220, 6410, 9400, 6110, 6120, 1600, 6715, 6910, 6310, 6330, 6200, 6425, 6020
Deutz-Fahr :
Agrotron K 100, Agrotron K 110, Agrotron K 120, Agrotron K 410, Agrotron K 420, Agrotron K 430, Agrotron K 610
Lamborghini :
R 6.100R, 6.110R, 6.115R, 6.120R, 6.125
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL77061, P164381, WH 945 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | 153%2C5 |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL77061, P164381, WH 945 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | 153,5 |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Tropical BioRept L 500ml.- Wieloskładnikowe pałeczki dla żółwi lądowych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | dowolne cm | 90 - 100 cm | 76 - 82 cm |
| M | 88 cm | dowolne cm | 86 - 96 cm | 70 - 78 cm |
| S | 88 cm | dowolne cm | 80 - 92 cm | 68 - 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Bozita Naturals Puppy & Junior - karma dla szczeniąt, młodych psów i suk karmiących/w ciąży 9 kg
Skład: Pszenica*, kurczak (w tym świeży kurczak* 10%), ryż*, mączka mięso-kostna, suszony łosoś*, tłuszcz kostny*, mączka mięsna wieprzowa, kiełki kukurydzy*, suszona pulpa buraczana*, kurczak hydrolizowany, jaja suszone*, minerały, inulina z cykorii* (0,63%), drożdże*, proszek z dzikiej róży* (0,25%). Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 9900 j.m., witamina D3 1050 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 60 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 22 mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 9 mg, siarczan cynku jednowodny 98 mg, jodan wapnia jednowodny 2,5 mg. Dodatki technologiczne: Naturalny przeciwutleniacz. Skład analityczny: Białko 25%, zawartość tłuszczu 13%, włókno surowe 2%, popiół surowy (składniki mineralne) 6,5% (w tym wapń 1,2% i fosfor 1,0%), Omega-6 3%, Omega-3 0,5%, wilgotność 10%.
*Produkt naturalny.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Dzienna porcja dla szczeniąt do 50%masy ciała osobnika dorosłego | ||
|---|---|---|
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
| 1-2 | 50-80 | 1-2 |
| 3-4 | 100-130 | 2,5-3 |
| 5-6 | 150-180 | 4-4,5 |
| 7-8 | 200-220 | 5-5,5 |
| 9-10 | 240-260 | 6-6,5 |
| 15-20 | 350-440 | 9-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |

