| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
ZAMSZOWE PÓŁBUTY NA KOTURNIE NC160G CNBNC160G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Elegancki Kubek Z Instrumentem - Niebieska Gitara
- idealny prezent dla muzyka
- kubek jest zapakowany w eleganckie pudełko o wymiarach 14,5 x 14,5 x 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kubek.nieb.gitara |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kubek.nieb.gitara |
Bluzka Model M100 Ecru - Infinite You
Skład materiału: 98% poliester, 2% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Matylda Petunia M-469 Pink - Marko
Cechy kostiumu:
- Subtelny kostium kąpielowy typu \"Sweet & sexy\"
- z modnymi w tym sezonie, zwiewnymi falbanami
- biustonosz z dekoltem w kształcie serca, imituje top
- posiada fiszbiny i efekt push up
- push up wbudowany na stałe do biustonosza, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL
- konstrukcja znakomicie przybliża piersi ku sobie, unosi i od razu zdecydowanie je powiększa
- idealna na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi z falbaną
- wygodny krój typu \"biodrówka\"
- kostium szyty jest aż w 23 najpiękniejszych kolorach lata
- włoska tkanina Carvico Fabrics
- najnowsza kolekcja Lato 2018 Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 90 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 86 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 98 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 102 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
GF Majtki na cieczkę czerwone Zakaz wjazdu M03/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Koszula Damska Model M026 Bakłażan - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 70 cm x 60 cm Fioletowy pikowany - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02700401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02700401 |
ZOOLEK Capiforte 30ml./preparat pielęgnacyjny
Akwarystyczny preparat pielęgnacyjny zapewniający higieniczne warunki w akwariach słodkowodnych. Nieszkodliwy dla ryb (również dla narybku) i roślin. Wskazany jest w przypadku inwazji robaków obłych i płaskich. Nie niszczy flory bakteryjnej filtrów.
Stosowanie: 10 ml na 100 litrów wody (2 krople na 1 litr). Podmienić 80% wody po 6 h od zastosowania. W przypadku pojawienia się zmętnienia wody, podmianę wykonać natychmiastowo. Po tygodniu powtórzyć tę samą dawkę. Podczas stosowania intensywnie napowietrzać wodę. Zalecane jest stosowanie preparatu w oddzielnym zbiorniku kwarantannowym.
30ml-300l
Koszulka Top Model Negra Grey - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
TRAMPKI NA PLATFORMIE LOVE PEACE K1720302NA Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
ANIMONDA GranCarno Adult wołowina puszka 400g
Analiza: białko 10%, tłuszcz 7%, błonnik 0,5%, popiół 1,6%, zawartośc wody 78%, Witamina D3 200 j.m., Witamina E 60mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
Balkonetka Model K197 Blanche White - Gorsenia Lingerie
Piękny, biały biustonosz usztywniany typu ?balkonetka?. Miseczki, mostek i boczki wykonane z gładkiej, subtelnie połyskującej dzianiny. Górna krawędź misek ozdobiona wąskim, delikatnym haftem. Między miseczkami kokardka z oryginalną przewieszką. Dodatkowo model posiada kieszonki na wkładki. Tył wykonany z mocnej dzianiny typu lycra. Ramiączka regulowane, ozdobione przy zapięciach kokardką - odpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Model posiada boczne fiszbiny pionowe. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwurzędowa.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model K395 Ecru - Katrus
- zwiewna sukienka
- na cienkich ramiączkach
- wykonana z gładkiej, jednolitej tkaniny
- efektowne drapowanie przy dekolcie
- krój eksponujący nogi
- nieco luźniejszy fason maskujący drobne niedoskonałości figury
- dłuższy tył
- doskonała propozycja na co dzień lub na randkę
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Battery FT012-17 11.1V 1800mAh 25C Pakiet, Akumulator
| pakiet: | 1800 mAh 11.1V |
| waga: | 141g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-17 |
Żarówka RGB LED - 16 Kolorów+Pilot.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415160 |
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a szeroka podstawa zapobiega przewracaniu miski. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody.
black / czarny
Wymiary/pojemność:
∅ 13cm / 0,210 l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3731-1307 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3731-1307 |
Rajstopy Model P615 20 DEN Black - MissO
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MissO |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MissO |
| Kolor | Czarny |
Tropical Supervit Granulat 1l.- Podstawowy pokarm granulowany z beta-glukanem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Koszulka Top Model BD 900-319 Grey - Moraj
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |


_1294N.jpg)