| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361882 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361882 |
Komplet Gorset Model C-409 Black - Excellent Beauty
Luksusowy gorset podkreślający kobiecą figurę.
- wykonany z satynowej dzianiny w wytłaczany kwiatowy wzór
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zmysłowe gorsetowe wiązanie
- fiszbiny pionowe
- troczki regulowane, odpinane
- w komplecie kuszące stringi
- produkt wyprodukowany w Polsce
Uwaga! Komplet nie zawiera pończoch.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| XXL | 108-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Modna elegancka sukienka w krate GR1564 Navy - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Sweter Damski Model SWE 108 Grey - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 100 cm | 100 cm |
| 38 | 98 cm | 104 cm | 104 cm |
| 40 | 99 cm | 108 cm | 108 cm |
| 42 | 100 cm | 112 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Figi FIGI WYSOKIE ELISE/FW biały - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 443 ,453 ,24207-LAN ,18115
Numery do celów porównawczych:
24207-LAN
18115
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 18115AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 18115AE |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/5
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 5, długość od szyi do ogona 33cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Piżama męska Model SAM-PY-113 Ecru - Rossli
- koszulka w kotwice
- okrągły dekolt
- krótki rękaw
- krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
Rozmiar 3XL: klatka 112-116, pas 114-118
Polyester 2 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Beżowy |
Kamera Bezprzewodowa w Ramce Tablicy Rejestracyjnej + Monitor LCD 4,3".
Wbudowana w Ramce Tablicy Rejestracyjnej + Kolorowy...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415684 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415684 |
Esotiq biustonosz 32169 livia 2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Miętowy |
| rozmiar | 75D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Miętowy |
| rozmiar | 75D |
Podsłuch do Automat. Dyskretnego Cyfr. Zapisu Rozmów Telef. Stacjonarnych + VOX..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734168540 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734168540 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Felicia 2 M-233 Dark Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| XXL | 106-110 cm | E |
| XXXL | 112-116 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Eco-Li Biały - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 13 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
Stringi Yvette S stringi Kremowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
Pedigree Dentastix dla psów o masie ciała 4-10kg 110g
Wybierając Pedigree DentaStix masz pewność, że dajesz swojemu psu to, co najlepsze. Dzięki unikalnemu kształtowi X oraz specjalnej powierzchni ściernej, DentaStix pomaga ograniczyć przyrastanie płytki i kamienia nazębnego nawet o 80%, co zostało udowodnione badaniami klinicznymi. Stosowany codziennie pomaga dbać o dziąsła, a także zapewnia Twojemu pupilowi doskonałe oczyszczenie zębów i piękny wygląd. Poproś psa o uśmiech, a przekonasz się sam!
Skład: Zboża, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Produkty pochodzenia roślinnego, Substancje mineralne (min. 2.6% tripolifosforanu sodu, min. 0.11% siarczanu cynku)
Codzienna pielęgnacja zębów psa jest nieodzowna. Pedigree Denta Stix są zalecane przez weterynarzy ponieważ mogą pomóc utrzymać zęby i dziąsła Twojego psa w sile i zdrowiu. Testy kliniczne wykazały że przy codziennym karmieniu unikalny kształt i powierzchnia ścierna Denta Stix może zredukować powstawanie płytki nazębnej i kamienia nazębnego nawet o 80%. Pedigree Denta Stix są w pełni strawne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pedigree |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pedigree |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414887 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414887 |
Sweter Damski Model K224 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz usztywniany Model Elena II U White - Alles
Elastan 10 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Biały |
Stringi Model Jill Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-124 cm |
| XS | 72-82 cm |
| XXL | 124-134 cm |
| XXXL | 134-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Damski Model M445 Red - Figl
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |


_1265N.jpg)