| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361928 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361928 |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Wiki Składana 47,5 x 27 x 43,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P035 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P035 |
ZAMSZOWE SZTYBLETY NA KOTURNIE ZY9106 BLACK - Inello
Wysokość platformy 1,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go w swoich objęciach. Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu. Zastosowany bardz materiał stosowany do produkcji przytulanek dla najmłodszych.
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Rozmiar M
średnica ok 55 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-braj |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-braj |
Bluzka Model B42 Wzór Multi - Nife
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 92 cm |
| 38 | 62 cm | 98 cm |
| 40 | 63 cm | 100 cm |
| 42 | 64 cm | 104 cm |
| 44 | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model 141-5 White - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 84 cm | 76 cm |
| M | 82 cm | 74 cm |
| S | 80 cm | 70 cm |
| XL | 88 cm | 80 cm |
| XS | 76 cm | 66 cm |
| XXL | 92 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model ABK0105 White - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |
Ava Biustonosz miękki
Cała miska wykonana z bogato zdobionej koronki
Boczki wykonane z grubej dzianiny
Pionowe fiszbiny boczne
Miseczka od wewnątrz wykończona bawełną
Dostępny w trzech kolorach (błękit, seledyn, koral)
Ramiączka nie są odpinane
Do kompletu dostępne figi i stringi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Seledynowy,Koralowy |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,85C,65E,90C,95B,95C,90B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Seledynowy,Koralowy |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,85C,65E,90C,95B,95C,90B |
Sweter Damski Model S52 Grey - Makadamia
Stylowy sweterek.
- komfortowy luźny fason
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- wykonany jest z bardzo ciepłej, wysokiej jakości przędzy
- ozdobny splot
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 50 cm | 100 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
Sukienka o ciekawym wzorze GR1362 Red - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Wielokolorowy |
Komplet Model Inga Black/Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 605/s Lala White - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Biustonosz do karmienia Model 1382 Kakaowy - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Brązowy |
TRAMPKI DAMSKIE GLOSSY CZARNE BL125 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,7 cm |
| 39 | 24,2 cm |
| 40 | 24,6 cm |
| 41 | 25,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi-Spodenki Model 125 Beige - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE336 Chaber - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 98 cm | 84 cm |
| M | 99 cm | 99 cm | 93 cm | 79 cm |
| S | 98 cm | 94 cm | 88 cm | 74 cm |
| XL | 101 cm | 109 cm | 103 cm | 89 cm |
| XXL | 102 cm | 114 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Zegar Biurkowy z LCD, Nagrywaj. Obraz+Dźwięk (m.in. na ruch).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415557 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415557 |
Sukienka Model 240079 Dark Green - Enny
Modna sukienka w kolorze khaki.
- prosty krój
- dół wykończony falbanką
- dekolt okrągły z rozcięciem w szpic oraz z wiązaniem
- rękaw o długości 3/4
- dół rękawa wykończony gumką
- na ramionach ozdobne pagony
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału
- produkt polski
Polyester 32 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 92 cm |
| 36 | 96 cm |
| 38 | 100 cm |
| 40 | 104 cm |
| 42 | 108 cm |
| 44 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
Figi 7018-30 White - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Biały |
Biustonosz push up Celine B1 biustonosz push-up czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Metalowy Dzwonek Rowerowy (czarny lub srebrno-czarny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59023034038798 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59023034038798 |


_855N.jpg)