| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/3/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/3/22 |
Pasek TK118JBR/20 - jasny brąz, gładki
jasny brąz, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118JBR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118JBR/20 |
Pasek CHA107JBR/24 - jasny brąz
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA107JBR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA107JBR/24 |
Pasek SBR10/1/22/24 - biały, silikonowy
przeszywany niebieską nicią,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/1/22 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/1/22 /24 |
Pasek 7541/21/18 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /18 |
Zapięcie bransoletowe 12x7 mm z bocznym przyciskiem
Zapięcie mocowane jest do bransolety za pomocą
teleskopu z jednej strony i sztyftu z drugiej.
A: 12 mm
B: 7 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-6024 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-6024 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
ciemny brąz, pogrubiany,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 21.1 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 21.1 /22 |
Pasek 377/03.1/18 - bardzo jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/03.1/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/03.1/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/3/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/3/20 |
Zapięcie bransoletowe - motylkowe, 6,0X11,2X41,5X23
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą, z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C,D.
Oferowane zapięcie ma wymiary:
A - 6,0 mm
B - 11,2 mm
C - 41,5 mm
D - 23 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | M-20/6,0X11,2X41,5X23 |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | M-20/6,0X11,2X41,5X23 |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek do zegarka TK126ZL/16 - gładki, złoty
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ZL/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ZL/16 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora, lekko pogrubiany.
Świetnie pasuje do zegarków typu fashion.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6510 31 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6510 31 /18 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/22 |
Pasek TK033/14 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14 |
Uszyty z prawdziwej skóry, biały,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 90 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 90 /16 |
Pasek 127F1A - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW600, AW705, TGW100,
DBW320, DEP510, DEP6000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 127F1A |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | stalowa+polerowana |
| Mocowanie paska | 20+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 127F1A |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | stalowa polerowana |
| Mocowanie paska | 20 mm |
Pasek do zegarka TK126CROZ/12 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/12 |
Pasek Kuki 0210L/18 - jasny brąz, płaski.
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/22 /30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/22 /30 |
Pasek 6738/80/22 - ciemny granat
Uszyty z prawdziwej skóry, ciemny granat,
imitacja skóry krokodyla,
przeszycia nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80 /22 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany czarną nicią,
imitacja skóry krokodyla,
matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/01 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/01 /16 |

