wykonany z naturalnej skóry, lekko błyszczący,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009/24XL |
| Szerokość paska | 24+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009/24XL |
| Szerokość paska | 24 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Tekla TK112/B/26 - czarny, gładki przeszywany
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 26 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/B/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/B/26 |
Pasek Hirsch Carbon 18 mm XL - czarny, long
Pasek posiada oryginalne stalowe zapięcia Hirsch.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592050/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592050/18XL |
Pasek do zegarka Diloy 403/2/24 - brązowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry krokodyla,
pasek klejony, jednak ma ozdobne przeszycia jasną nicią - bardzo ciekawy efekt.
Skóra jest bardzo miekka, doskonale układa sie na nadgarstku, wykończenie z delikatnym połyskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/2/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/2/24 |
Pasek Tekla TK112/B/24 - czarny, gładki przeszywany
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/B/24 |
Pasek Kuki 0203L/20 - ciemny brąz
wykonany ze skóry bawoła.
Ciemny brąz, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa, delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
Pasek 327/12/18 - ciemny pomarańcz
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/12/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/12/18 |
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/18 |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/18 |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: szaro-czerwony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/20 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć,
niespotykanie miekki, doskonale układa się na nadgarstku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063.1SZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063.1SZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/90/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/90/16 |
Pasek 302EA/17/36 - ciemny beż
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/17 /36 |
| Szerokość paska | 36+mm |
| Szerokość klamerki | 28+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | 4+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/17 /36 |
| Szerokość paska | 36 mm |
| Szerokość klamerki | 28 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | 4 mm |
Pasek 9898/20/20 - ciemny brąz
wykonany z prawdziwej skóry.
Gładka faktura, dzięki czemu pasek jest bardzo uniwersalny, środkiem lekko pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9898 20 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9898 20 /20 |
Pasek PA018/20 - ciemny brąz, long
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018L /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018L /20 |
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /14 |
Pasek Kuki 0702/19 - skóra aligatora, czarny
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Kuki 0205L/18 - granatowy, gładki, jasne nici
Gładki, przeszywany jasną nicią paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Pasek typu NATO wykonany z materiału syntetycznego NYLON.
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN001/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN001/20 |
Pasek 372/01/13/18 - czarny, różowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany różową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/13/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/13/18 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany zieloną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11 /16 |
Pasek 7221/25/20 - jasny brąz, skóra jaszczurki, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry jaszczurki,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/20 |

