wykonany z naturalnej skóry, lekko błyszczący,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009/20XL |
Pasek Hirsch Princess 12 mm - ciemny róż
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
przeszywany nicią w kolorze paska,
charakterystyczna klamerka oraz ukośne zakończenie.
Pasek Princess to obiekt kobiecego pożądania. Najwyższej jakości włoska skóra cielęca z perfekcyjnym odwzorowaniem struktury skóry aligatora w wielu modnych, świeżych kolorach. Czy to w kolorze lodowego błękitu, różu, czy też bieli – elegancki pasek przekonuje dopracowanymi szczegółami, takimi jak ukośne zakończenie, zaakcentowane podszycie i nie zawierające niklu zapięcie prosto z wybiegu dla modelek. Pasek będzie przyciągał wzrok na nadgarstek swojej właścicielki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628125/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628125/12 |
Pasek do zegarka Timex T2P061 (P2P061)
Biały, wykonany z gumy i silikonu.
Pasek o szerokości 18mm uniwersalny pasuje też do modeli T2P058,T2P059,T2P385,
oraz do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem na 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P061 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 68+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P061 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 68 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 253/10/20 - żółty, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /20 |
Pasek Hirsch Grand Duke 24 mm - ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, na powierzchni odwzorowany wzór skóry aligatora.
Pasek został przeszyty grubą nicią w kolorze skóry, efektowna klamerka Hirsch.
Kolekcja pasków Grand Duke to Wodoodporne do 100 m sportowe paski z najlepszej włoskiej skóry cielęcej o idealnie wzorowanych zmarszczkach aligatora na strukturze skóry. Elastyczna, miękka, a jednocześnie zachowująca swój kształt zaawansowana technologicznie skóra podszewkowa i zapięcie typu Active o wspaniałym kształcie, z owalnym otworem funkcyjnym podkreślają wyrazisty design tej funkcjonalnej sportowej bransoletki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02528010/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02528010/24 |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA011 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA011 /22 |
Pasek TK118GR/20 - granatowy, gładki
granatowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/20 |
Pasek TK116/B/22 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/22 |
Pasek Kuki 0203L/20 - ciemny brąz
wykonany ze skóry bawoła.
Ciemny brąz, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa, delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /18 |
Pasek TK033BR/16XL - brązowy, imitacja skóry jaszczurki
Wersja przedłużana XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/16XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/16XL |
Pasek 8917/10/12 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /12 |
Pasek 9898/20/16 - ciemny brąz
Gładka faktura, dzięki czemu pasek jest bardzo uniwersalny, środkiem lekko pogrubiany.
Pasuje zarówno do klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9898 20 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9898 20 /16 |
Pasek TK124/26 - czarny, Diesel, Fossil, CK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/26 |
Pasek Tekla TK122/CZ/22 - karbon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/CZ/22 |
Pasek 351A2 - czarny, silikonowy
mocowanie paska na 17 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 351A2 |
| Szerokość paska | 21+mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 17+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 351A2 |
| Szerokość paska | 21 mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 17 mm |
Pasek Kuki 0702/22 - skóra aligatora, czarny, klamerka 20 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/22 |
Pasek 6666/80/20 - wyblakły granat
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /20 |
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /12 |
Pasek typu NATO wykonany z materiału syntetycznego NYLON.
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN008/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN008/24 |
Przeszywany nicią w kolorze paska, bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry, matowe, surowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115BR/20 |

