wykonany z naturalnej skóry, lekko błyszczący,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009/22 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009/22 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/06 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/06 /20 |
Pasek 9237/20/18 - ciemny brąz
Gładka faktura, płaski kształt.
Pasuje zarówno do delikatnych klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9237 20 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9237 20 /18 |
Pasek do zegarka Timex T2N721 (P2N721)
Wykonany ze skóry, brązowy, przeszywany nicią w kolorze paska.
Ciekawa, delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N721 |
| Szerokość paska | mocowanie+na+16+mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 127+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | od+5+do+7+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N721 |
| Szerokość paska | mocowanie na 16 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 127 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | od 5 do 7 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK121/CZ/22 - czarny, gładki z czerwoną nicią
Posiada delikatne przeszycia czerwoną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/22 |
Pasek do Timex T49745 (P49745)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49745 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | 3%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49745 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | 3,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek P178/02/16 - ciemny brąz
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska,
płaski, bardzo delikatny - 2 mm grubości.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/02 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/02 /16 |
Pasek RP054/CZ/20 - gładki, przeszywany czerwoną nicią
Pasek gumowo-silikonowy,
bardzo elastyczny, miękki, świetnie układa się na ręku.
Dzięki domieszce silikonu nie pęka, nie parcieje.
Pasek przeszywany czerwoną nicią.
Nie jest zwężany, szerokość klamerki jest taka sama jak szerokość w miejscu mocowania teleskopu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054/CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054/CZ/20 |
Pasek Kuki 0203L/20 - ciemny brąz
wykonany ze skóry bawoła.
Ciemny brąz, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa, delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
Pasek 6681/23/18 - ciemny brąz
Środkiem lekko pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /18 |
Pasek Hirsch Princess 20 mm - ciemny róż
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
przeszywany nicią w kolorze paska,
charakterystyczna klamerka oraz ukośne zakończenie.
Pasek Princess to obiekt kobiecego pożądania. Najwyższej jakości włoska skóra cielęca z perfekcyjnym odwzorowaniem struktury skóry aligatora w wielu modnych, świeżych kolorach. Czy to w kolorze lodowego błękitu, różu, czy też bieli – elegancki pasek przekonuje dopracowanymi szczegółami, takimi jak ukośne zakończenie, zaakcentowane podszycie i nie zawierające niklu zapięcie prosto z wybiegu dla modelek. Pasek będzie przyciągał wzrok na nadgarstek swojej właścicielki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628125/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628125/20 |
wykonany z gumy i silikonu.
Bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/24 |
Pasek IRON2/05 - ciemny granat
ciemny granat, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla, lekko błyszczący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON2/05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON2/05 |
czarny, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 10 /20 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany czarną nicią,
imitacja skóry krokodyla,
matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/01 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/01 /24 |
Pasek TK033GR/10 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/10 |
Pasek TK033/14XL - czarny, imitacja skóry jaszczurki, long.
Pasek w wersji przedłużanej - long
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14XL |
Pasek Kuki 0702/22 - skóra aligatora, czarny, klamerka 20 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/22 |
Pasek Tekla TK110BR/24 - brązowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/24 |
Pasek TK027BR/24XXL - brązowy, long
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK027BR/24XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK027BR/24XXL |
Pudełko zegarmistrzowskie - 8 przegródek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a60 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a60 |

