| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105/B/22 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105/B/22 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Kuki 0702/22 - skóra aligatora, brąz, klamerka 20mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BR/22 |
Pasek TK033GR/10 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/10 |
Pasek Kuki 0203L/18 - czerwony
wykonany ze skóry bawoła.
Czerwony, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/18 |
Pasek Hirsch Trapper 18 mm - brąz
wykonany ze skóry wołowej, przeszywany jasną nicią.
Mimo swojej grubości jest miękki, dobrze układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 03302070/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 03302070/18 |
Pasek TK116/CZ/18 - czarny, czerwone nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/CZ/18 |
wykonany ze skóry byka,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Na środku paska znajduje się prążkowany wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/17 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/17 /22 |
Pasek RP058/22 - czarny, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Pasek posiada zapięcie bransoletowe.
Można go skracać poprzez odcięcie poszczególnych elementów.
Długość paska łącznie z zapięciem 190 mm.
Można go skrócić o około 55 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058/22 |
Pasek 7221/25/20 - jasny brąz, skóra jaszczurki, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry jaszczurki,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/20 |
wykonany ze skóry bizona,
gładki, przeszywany jasną nicią,
pogrubiany, lekko błyszczący.
Pasek posiada poprzeczne przeszycie przy teleskopie.
Bardzo fajnie to wygląda, poza tym wzmacnia pasek w tym miejscu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/04 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/04 /20 |
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008B/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008B/26 |
Pasek Timex TW2R60300 (PW2R60300)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R60300 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R60300 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek Hirsch Knight 26 mm - brązowy, przeszywany
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
płaski, dość gruby, fantastycznie wykonany,
niespodziewanie miękki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10902870/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10902870/26 |
Pasek 339/04/18 - czerwony, imitacja rekina
Wykonany ze skóry cielęcej,
imitacja skóry rekina.
Czerwony, przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/04 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/04 /18 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć,
niespotykanie miekki, doskonale układa się na nadgarstku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063.1CZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063.1CZ/16 |
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /22 |
Pasek 362/01/12/22 - czarny, pomarańczowe przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną, pomarańczową nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/12/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/12/22 |
Pasek Kuki 0205L/20 - czarny, gładki, żółte nici
Gładki, przeszywany żółtą nicią.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Pasek do zegarka Diloy 403/1/20 - czarny
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry krokodyla,
pasek klejony, jednak ma ozdobne przeszycia jasną nicią - bardzo ciekawy efekt.
Skóra jest bardzo miekka, doskonale układa sie na nadgarstku, wykończenie z delikatnym połyskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/1/20 |
Pasek TK118/26 - czarny, gładki
czarny, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/26 |
Pasek 205EL/05/20 - granatowy, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek na całej długości ma szerokość 20 mm.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /20 |

