| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105P/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105P/22 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/01 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/01 /28 |
Pasek TK009B/24XL - biały, lekko błyszczący, long
wykonany z naturalnej skóry, lekko błyszczący,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/24XL |
Pasek Hirsch Modena 20 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/20 |
Pasek Bros 8767/42/20 - ciemny brąz, ozdobne szycie
wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/42/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/42/20 |
Pasek Hirsch Modena 18 mm - brąz
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302870/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302870/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/90/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/90/18 |
Pasek TK019/1/GR/22 - granatowy
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK019/1/GR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK019/1/GR/22 |
Pasek TK033BEZ/20 - beżowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/20 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora.
Bardzo płaski, elegancki, idealny do klasycznych, delikatnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 10 /18 |
Pasek TK118KRE/8 - kremowy, gładki
kremowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/8 |
Pasek SCUB1/06 - czerwony, gładki
czerwony, wykonany z eco-skóry,
przeszywany jasną nicią,
gładki, wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB1/06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB1/06 |
Pasek Hirsch Princess 12 mm - ciemny róż
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
przeszywany nicią w kolorze paska,
charakterystyczna klamerka oraz ukośne zakończenie.
Pasek Princess to obiekt kobiecego pożądania. Najwyższej jakości włoska skóra cielęca z perfekcyjnym odwzorowaniem struktury skóry aligatora w wielu modnych, świeżych kolorach. Czy to w kolorze lodowego błękitu, różu, czy też bieli – elegancki pasek przekonuje dopracowanymi szczegółami, takimi jak ukośne zakończenie, zaakcentowane podszycie i nie zawierające niklu zapięcie prosto z wybiegu dla modelek. Pasek będzie przyciągał wzrok na nadgarstek swojej właścicielki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628125/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628125/12 |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA011 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA011 /22 |
Pasek 289F2 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
DW7000, AW302, DW2500,
LED100, DW400, PGW92.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 289F2 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 289F2 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 18 mm |
Pasek TK108BR/B/20 - czarny, gładki
Pasek został bardzo ladnie i estetycznie wykonany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK108BR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK108BR/B/20 |
Pasek Kuki 0210/20 - czarny przeszywany, faktura krokodyla
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4359 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4359 |
Pasek do Timex PW2R26700 (TW2R26700)
TW2P91200,TW2R26100,TW2R26300
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R26700 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R26700 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek RP054C/18 - czerwony, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Gładki, przeszycie w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054C/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054C/18 |
Pasek CHB001L/B/24 - czarny long, białe wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki oraz przeszycia w kolorze białym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHB001L/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHB001L/B/24 |
Pasek Tekla TK110PIST/14 - pistacjowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110PIST/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110PIST/14 |

