| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105ZIE/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105ZIE/22 |
Pasek TK033B/8 - biały, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033B/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033B/8 |
Pasek TK015 - czarny, przewlekany, uniwersalny
wykonany z naturalnej skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek uniwersalny, przeznaczony do damskich, biżuteryjnych zegarków.
Można go założyć do zegarka bez odpinanych teleskopów.
Szerokośc klamerki w pasku wynosi 8 mm.
Długość części z klamerką to ok. 90 mm, bez klamerki 120 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK015 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/01 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/01 /28 |
Pasek Kuki 0204L/20 - ciemny brąz
Przeszywany brązową nicią.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Pasek CHA110L/B/20XL - czarny, long
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA110L/B/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA110L/B/20XL |
Pasek TK021/N/20 - czarny, niebieskie wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze niebieskim,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/20 |
wykonany ze skóry krowy, czarny, przeszywany nicią w kolorze paska.
Model zbliżony do wzoru 363, lecz jest bardziej płaski
(pasek 363 jest środkiem pogrubiony).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 354/01/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 354/01/18 |
Pasek 384/2/24 - brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/2/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/2/24 |
Pasek TK121/CZ/20 - czarny, gładki z czerwoną nicią
Posiada delikatne przeszycia czerwoną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/20 |
Pasek Kuki 0210L/18 - ciemny brąz
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210CBR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210CBR/18 |
Zapięcie do paska 20 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/20 |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/20 |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
Pasek do zegarka Bros 8781/20/18 - oryginalny krokodyl, bardzo ciemny brąz
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/18.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/18.NZ |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/06 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/06 /22 |
Pasek TK118SZ/24 - szary, gładki
szary, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118SZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118SZ/24 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 24mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a34 |
| Szerokość klamerki | 24+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a34 |
| Szerokość klamerki | 24 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /18 |
Pasek SBR10/01/22 - czarny, silikonowy
przeszywany jasną nicią,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/01 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/01 /22 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/18 |
Pasek do zegarka Timex T2N793 (P2N793)
Wykonany ze skóry naturalnej, klejony, bez przeszyć.
Pasek uniwersalny. Pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N793 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N793 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek do zegarka Diloy 395/1/5/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/5/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/5/22 |

