| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105/CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105/CZ/18 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
Pasek Kuki 0500N/18L - jaszczurka, czerwony, long.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5329 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5329 |
Pasek Bros 8767/91/22 - ciemny beż, ozdobne szycie
wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/91/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/91/22 |
Pasek do zegarka Diloy 395/1/5/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/5/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/5/22 |
Pasek Tekla TK110P/14 - pomarańczowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110P/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110P/14 |
Pasek Kuki 0205L/20 - ciemny róż
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205LCROZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205LCROZ/20 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 20 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 20 /22 |
Pasek do zegarka TK126B/18 - gładki, biały
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126B/18 |
Pasek Tekla TK112/26 - czarny, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 26 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/26 |
Pasek PA021.3/24 - czarny, long
Wykonany ze skóry naturalnej.
Fantastycznie wykonany, zdecydowanie najlepszy model Alfa.
Bardzo starannie, estetycznie wykończony,
mięciutki, świetnie układa sie na ręku.
Pasek w wersji przedłużanej - XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA021.3/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA021.3/24 |
Pasek 8436/20/30 - brązowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/30 |
Pasek Tekla TK109/24XL - czarny, gładki
wykonany z prawdziwej skóry, gładki.
Przeszywany czrną nicią, wyjątkowo miękki, doskonale układa się na ręku.
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/24XL |
Zapięcie do paska 22 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm. Zapięcie do paska 22mm z podwójnych zabepieczeniem - zobacz zdjęcia!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
Pasek 6138/10/20 - skóra krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6138/10/20W |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6138/10/20W |
Zapięcie bransoletowe, tradycyjne 14 mm
Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q28 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q28 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
wykonany ze skóry naturalnej, przeszyty nicią w kolorze paska.
Wysoka jakość wykonania, bardzo przystępna cena.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE012/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE012/20 |
Przyrząd do skracania bransolet - niebieski
Wykonany z aluminium.
W tym momencie mamy kolor zielony.
Maksymalna szerokość skracanej bransolety 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-521 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/10 |
Pasek 344/12/20 - pomarańczowy
uszyty ze skóry cielęcej,
gładki, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 344/12/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 344/12/20 |
klejony - nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | Pasek 327/01/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | Pasek 327/01/22 |

