wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
Efektowna, masywna klamerka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102BR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102BR/B/20 |
Pasek 392/3/24 - jasny brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
Pasek Diloy 420/12/1/22 - skóra + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/12/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/12/1/22 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/02 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/02 /24 |
Pasek TK116/POM/24 - czarny, pomarańczowe nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/POM/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/POM/24 |
wykonany ze skóry naturalnej,
klejony, nie posiada przeszyć,
ciekawy wzór na powierzchni paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JVD |
| Kod producenta | R15302/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JVD |
| Kod producenta | R15302/12 |
Pasek PA111/18 - czarny, żółte wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki oraz przeszycia w kolorze żółtym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA111 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA111 /18 |
Pasek Bros 8007/10/22 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/10/22 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/08 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/08 /18 |
Pasek Hirsch Modena 24 mm - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302875/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302875/24 |
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /18 |
Pasek TK001/B/24 - czarny, jasne przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry, przeszywany jasną nicią.
Bardzo estetycznie wykonany, wysoka jakość produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/B/24 |
Pasek Tekla TK113ZIE/22 - ciemna zieleń
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113ZIE/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113ZIE/22 |
Pasek 378EA/09/28 - bardzo jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/09 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/09 /28 |
Pasek do zegarka Bros 8231/11/16 - jaszczurka, szary
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/11/16.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/11/16.NZ |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 91 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 91 /18 |
Pasek 392/3/22 - jasny brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/22 |
Pasek do zegarka Timex TW4B01600 (PW4B01600)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PW4B01600 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+kolor+tytanu |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PW4B01600 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa, kolor tytanu |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 ,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek CHA107JBR/20 - jasny brąz
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA107JBR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA107JBR/20 |
Pasek Tekla TK110Z/20 - zielony, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110Z/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110Z/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA011 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA011 /20 |

