wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
Efektowna, masywna klamerka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102BR/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102BR/B/18 |
Pasek do zegarka TK126ZL/20 - gładki, złoty
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ZL/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ZL/20 |
Zapięcie bransoletowe 16 mm z bocznym przyciskiem
Zapięcie mocowane jest do bransolety za pomocą teleskopów.
A: 16 mm
B: 16 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RF-2023 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RF-2023 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
wykonany ze skóry byka, gładki,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/01/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/01/20 |
Pasek TK118CZ/8 - czerwony, gładki
czerwony, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/8 |
Pasek do zegarka Timex TW4B02500 (PW4B02500)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B02500 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | czarna%2C+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B02500 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | czarna, stalowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /18 |
Uszyty z prawdziwej skóry, brązowy,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 21 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 21 /18 |
Pasek 378EA/03/28 - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/03/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/03/28 |
Pasek TK033SZ/12 - szary, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033SZ/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033SZ/12 |
Bransoleta do zegarka Timex T2N598 (P2N598)
Wykonana ze stali szlachetnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N598 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N598 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety | 18 mm |
Gładka faktura, płaski kształt.
Pasuje zarówno do delikatnych, klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9237 10 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9237 10 /16 |
Pasek TK014/24 - czarny, gładki
wykonany z naturalnej skóry, masywne przeszycia czarną nicią.
Miękki, dobrze układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK014/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK014/24 |
Pasek 372/22/05/16 - biały, granatowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
biały, gładki, przeszywany granatową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/05 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/05 /16 |
wykonany ze skóry byka,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Na środku paska znajduje się prążkowany wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/17 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/17 /22 |
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Uszyty z prawdziwej skóry,
gładki, przeszywany jasną nicią.
Niezwykle miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 80 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 80 /24 |
Pasek Hirsch Mariner 18 mm - ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Przy zapięciu ma tylko 2,5 mm grubości co ułatwia zapinanie,
przy kopercie zegarka został pogrubiony do 5 mm.
Pasek jest bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Użycie odpowiednich garbników w procesie przygotowywania skóry sprawia, że jest ona wodoodporna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 14502110/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 14502110/18 |
Pasek TK123/CZ/20 - czarny, czerwone nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/20 |
Pasek PA005/24XL - czarny, long
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005 /24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005 /24XL |
Pasek 6681/23/20 - bardzo ciemny brąz
Gładki, przeszywany jasną nicią.
Środkiem lekko pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /20 |

