wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany czerwoną nicią, imitacja skóry krokodyla,
pasek lakierowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK065/CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK065/CZ/20 |
Pasek Tekla TK110/22XL - czarny, faktura krokodyla, long
Wersja przedłużana - Long
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/22XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/22XL |
Pasek Tekla TK109/CZ/24XL - czarny, gładki, czerwone nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki.
Przeszywany czerwoną nicią, wyjątkowo miękki, doskonale układa się na ręku.
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/CZ/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/CZ/24XL |
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK060BR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK060BR/18 |
Pasek TK033GR/16 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 13/15mm |
| Szerokość paska | 15+mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 13+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 13/15mm |
| Szerokość paska | 15 mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 13 mm |
Pasek do zegarka Timex T2N790 (P2N790 )
Czarny, lakierowany, nie posiada przeszyć.
Pasek pasuje również do modeli: T2N789,T2N791
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N790 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N790 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK117B/12 - biały, imitacja jaszczurki
Płaski, cienki, przeznaczony raczej do delikatnych, klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/12 |
Pasek 383/2/20 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/2/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/2/20 |
wykonany z prawdziwej skóry, przeszywany czerwoną nicią.
Bardzo estetycznie wykonany, wysoka jakość produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/C/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/C/30 |
Pasek PA018/18L - brązowy, long
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018L /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018L /18 |
Pasek PA115/18 - czarny, czerwone przeszycia
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki, oraz czerwone przeszycia.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA115 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA115 /18 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: biało-czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/RB/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/RB/22 |
Przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Pasek posiada bardzo delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0204L/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0204L/24 |
Pasek do Timex PW2R26700 (TW2R26700)
TW2P91200,TW2R26100,TW2R26300
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R26700 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R26700 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek Bros 8160/10/20 - oryginalna skóra strusia, czarny
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8160/10/20.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8160/10/20.NZ |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/22 /30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/22 /30 |
Pasek do zegarka Bros 8781/31/22 - oryginalny krokodyl, jasny brąz
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/31/22.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/31/22.NZ |
Pasek Tekla TK113BR/22 - nubuk, gładki, wypukły
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/22 |
Pasek TK009B/24XL - biały, lekko błyszczący, long
wykonany z naturalnej skóry, lekko błyszczący,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/24XL |
Pasek 384/1/20 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/1/20 |

