wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze niebieskim,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/20 |
wykonany z prawdziwej skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo estetycznie wykonany, wysoka jakość produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/26 |
Pasek Tekla TK110F/18 - fioletowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110F/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110F/18 |
Pasek Diloy 400/22/1/22 - karbon + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/22/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/22/1/22 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/6 |
| Szerokość paska | 6+mm |
| Szerokość klamerki | 6+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104+mm |
| Długość: część z klamerką | 66+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+mm+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/6 |
| Szerokość paska | 6 mm |
| Szerokość klamerki | 6 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104 mm |
| Długość: część z klamerką | 66 mm |
| Grubość paska | od 2,5 mm do 3 mm |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN017/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN017/22 |
Pasek Hirsch Modena 20 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/20 |
Pasek do zegarka Timex T2M710 (P2M710)
Czarny, wykonany ze skóry, faktura krokodyla,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M710 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M710 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 362/02/18 - bardzo ciemny brąz
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/18 |
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/24 |
Sprzączka / klamerka czarna - 16, 18, 20, 22 mm, polerowana
Materiał - INOX.
Szerokość 16, 18, 20, 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPC2 |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPC2 |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
Pasek TK118CZ/18 - czerwony, gładki
czerwony, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/18 |
Pasek 362/10/24 - ciemny żółty
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/10/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/10/24 |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszycia w kolorze paska,
Posiada na powierzchni liczne dziurki - bardzo ciekawy wygląd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA008 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA008 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/11/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/11/24 |
Pasek do zegarka Timex T46681 (P46681)
Brązowy ciemny, wykonany ze skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Na pasku znajduje się logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P46681 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P46681 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK033BR/8 - brązowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/8 |
Pasek 7542/21/14 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /14 |
Pasek 206/10/22 - ciemny żółty
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
Pasek IRON3/03 - jasny brąz, matowy
jasny brąz, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura, wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON3/03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON3/03 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/18 |

