wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze niebieskim,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/18 |
Pasek 7542/10/14 - czarny, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 10 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 10 /14 |
Pasek 131/10/20 - ciemny żółty, long
wykonany ze skóry bawoła,
przeszywany nicią w kolorze paska,
lekko błyszczący, ładna, delikatna faktura.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 131EL/10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 131EL/10 /20 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368EA/22/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368EA/22/26 |
Pasek Tekla TK110F/14 - fioletowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110F/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110F/14 |
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /18 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: szaro-czerwony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/18 |
Wzór krokodyla, bardzo miękka skóra,
świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /12 |
Pasek do zegarka Timex T2N942 (P2N942)
Pasek 20mm uniwersalny pasuje też do T2N819,T2N932,T2N946,
oraz do każdego zegarka ze standardowym mocowaniem na 20mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N942 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 134+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N942 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 134 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek Kuki 0203L/20 - ciemny brąz
wykonany ze skóry bawoła.
Ciemny brąz, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa, delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
Pasek 6681/23/20 - bardzo ciemny brąz
Gładki, przeszywany jasną nicią.
Środkiem lekko pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /20 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 12mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a29 |
| Szerokość klamerki | 12+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a29 |
| Szerokość klamerki | 12 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Kuki 202ES/20 - płaski, wersja slim
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K202ES/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K202ES/20 |
Uszyty z prawdziwej skóry, brąz,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /20 |
Klucz zegarmistrzowski - okrągłe końcówki
Maksymalny rozstaw klucza to 34 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a53 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a53 |
Pasek Kuki 0205N/20 - czerwony, gładki
Gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0205N/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0205N/20 |
Pasek 8435/20/14 - ciemny brąz
Wzór krokodyla, bardzo miękka skóra,
świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /14 |
Pasek 7542/21/20 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /20 |
Zapięcie bransoletowe, tradycyjne 16 mm
Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q29 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q29 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK116/B/24 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/24 |
Zapięcie do paska 22 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm. Zapięcie do paska 22mm z podwójnych zabepieczeniem - zobacz zdjęcia!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |

