wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze pomarańczowym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/P/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/P/18 |
Pasek 206EL/11/16 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/16 |
Pasek do zegarka Diloy 393/1/10/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/10/22 |
Pasek Kuki 0203L/24 - czerwony
wykonany ze skóry bawoła.
Czerwony, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/24 |
Pasek do zegarka Diloy 404/1/22 - czarny
Pochodzi z kolekcji Comfort, jest niesamowicie miękki.
Na swojej powierzchni ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 404/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 404/1/22 |
Pasek PA018/20 - ciemny brąz, long
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018L /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018L /20 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN032/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN032/20 |
Pasek 8917/25/18 - jasny brąz, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /18 |
Pasek 384/3/1/20 - jasny brąz, czarne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3/1/20 |
Pasek Kuki 0205L/18 - czerwony, przeszywany jasną nicią
Przeszywany jasną nicią.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4345 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4345 |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, granatowy.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500NGR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500NGR/18 |
Pasek TK019/1/GR/22 - granatowy
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK019/1/GR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK019/1/GR/22 |
Pasek do zegarka Timex T49905 (P49905)
Pasuje do T49904
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49905 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | czarna+matowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49905 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | czarna matowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 12 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/12 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora.
Bardzo płaski, elegancki, idealny do klasycznych, delikatnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 10 /19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | 2%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 10 /19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | 2,5 mm |
Pasek Bros 8782/40/20 - carbon, czerwony
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszywany materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/40/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/40/20 |
Stalowa, polerowana, szerokość 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KSP1/20 |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KSP1/20 |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
Pasek 378/04/22 - czerwony / bordowy
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/04 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/04 /22 |
Pasek do zegarka Timex T42351 (P42351)
Wykonany ze skóry, gładki, przeszywany jasną nicią.
Na pasku oraz klamerce posiada logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P42351 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | czarna+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+4+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P42351 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | czarna matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 4 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 254H5P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
W50, FB52, GS20, AB10W, AB20W, AB11.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 254H5P |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 19+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 254H5P |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 19 mm |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/6 |
| Szerokość paska | 6+mm |
| Szerokość klamerki | 6+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104+mm |
| Długość: część z klamerką | 66+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+mm+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/6 |
| Szerokość paska | 6 mm |
| Szerokość klamerki | 6 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104 mm |
| Długość: część z klamerką | 66 mm |
| Grubość paska | od 2,5 mm do 3 mm |

