wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK104/22 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | od+3%2C5+do+4+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK104/22 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | od 3,5 do 4 mm |
Pasek Tekla TK112NB/22 - brąz, gładki, nubuk
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 22 mm.
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112NB/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112NB/22 |
Pasek TK121/CZ/20 - czarny, gładki z czerwoną nicią
Posiada delikatne przeszycia czerwoną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/20 |
Pasek TK102/B/18 - czarny, jasne nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/18 |
Pasek 206EL/11/16 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/16 |
Teleskopy Beco 1.5 (szwajcarskie)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beco |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beco |
Pasek TK115BR/B/20 -brąz, jasne nici
Przeszywany jasną nicią, bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry, matowe, surowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115BR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115BR/B/20 |
Pasek Bros 8767/91/24 - ciemny beż, ozdobne szycie
wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/91/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/91/24 |
Pasek TK116/B/20 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/20 |
Pasek do zegarka Diloy 395/1/5/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/5/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/5/22 |
Pasek IRON2/05 - ciemny granat
ciemny granat, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla, lekko błyszczący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON2/05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON2/05 |
Pasek Kuki 0205L/20 - wiśniowy
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Pasek typu NATO wykonany z materiału syntetycznego NYLON.
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN008/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN008/24 |
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /20 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/24 |
Pasek do zegarka Timex TW2P72500(PW2P72500)
oraz do większości zegarków ze standardowym mocowaniem paska na 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P72500 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | czarna+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P72500 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | czarna stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 252/12/22 - pomarańczony, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/12/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/12/22 |
Pasek 141F5P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW600, AW705, TGW100,
DBW320, DEP510, DEP6000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 141F5P |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 141F5P |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20 mm |
Pasek Tekla TK113JBR/20 - gładki, wypukły
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113JBR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113JBR/20 |
Pasek 372/01/13/18 - czarny, różowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany różową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/13/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/13/18 |
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/20 |

