wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/20 |
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /14 |
Uszyty z prawdziwej skóry, granatowy,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/80/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/80/18 |
Pasek Kuki 0205N/20 - czerwony, gładki
Gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0205N/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0205N/20 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063CZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063CZ/16 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/6 |
| Szerokość paska | 6+mm |
| Szerokość klamerki | 6+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104+mm |
| Długość: część z klamerką | 66+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+mm+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/6 |
| Szerokość paska | 6 mm |
| Szerokość klamerki | 6 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104 mm |
| Długość: część z klamerką | 66 mm |
| Grubość paska | od 2,5 mm do 3 mm |
jasny brąz, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/24 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/8 |
Pasek 375/22/06/16 - biały lakierowany, czerwone przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany czerwoną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/06 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/06 /16 |
Pasek do zegarka Timex PW4B06400 (TW4B06500)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06500 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06500 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany z prawdziwej skóry.
Płaski, przeszywany grubą nicią.
Pasuje zarówno do klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 10 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 10 /24 |
Pasek 8534/80/28 - granatowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/28 |
Pasek Bros 8787/85/20 - niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8778/85/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8778/85/20 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN021/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN021/22 |
Pasek 8552/20/20- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/20 |
Pasek Kuki 0210L.1BR/16 - brąz, faktura krokodyla.
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszywany nicią w kolorze paska.
Wykończenie z lekkim połyskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210L.1BR/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210L.1BR/16 |
Pasek TK033GR/20 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/20 |
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /12 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/02 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/02 /18 |
Pasek TK033/6 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |

