wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
Pasek 252/06/22 - czerwony, silikonowy
- czerwony, silikonowy,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06/22 |
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/B/18 |
Zapięcie bransoletowe - motylkowe 4,2X8,2X36X13
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą, z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C,D.
Oferowane zapięcie ma wymiary:
A - 4,2 mm
B - 8,2 mm
C - 36 mm
D - 13 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | L-10/4,2X8,2X36X13 |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | L-10/4,2X8,2X36X13 |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek 7541/21/20 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /20 |
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/16 |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/16 |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek do zegarka Diloy 393/1/6/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/6/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/6/22 |
Pasek 379EL/03/22 - jasny brąz, long
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Imitacja skóry krokodyla.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 379EL/03/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 379EL/03/22 |
Pasek RP058/20 - czarny, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Pasek posiada zapięcie bransoletowe.
Można go skracać poprzez odcięcie poszczególnych elementów.
Długość paska łącznie z zapięciem 190 mm.
Można go skrócić o około 55 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058/20 |
Pasek TK008/Z/18 - czarny, żółte przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany żółtą nicią, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/Z/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/Z/18 |
Pasek PA116/22 - czarny, żółte przeszycia
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki, oraz żółte przeszycia.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA116 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA116 /22 |
Pasek Tekla TK110R/14 - różowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110R/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110R/14 |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 25 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 25 /14 |
Pasek do zegarka Diloy 395/1/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/22 |
Pasek 253/10/20 - żółty, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /20 |
Pasek Tekla TK112BR/B/22 - brąz, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112BR/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112BR/B/22 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/01 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/01 /24 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska,
płaski, bardzo delikatny - 2 mm grubości.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/01 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/01 /12 |
Pasek Tekla TK113GR/18 - ciemny granat
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113GR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113GR/18 |
Zapięcie do paska 16 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/16 |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/16 |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | stalowa, matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
wykonany z prawdziwej skóry.
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /22 |

