wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/20 |
Pasek Bros 3112/BV/18 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/18 |
Sprzączka / klamerka żółta - 16, 18, 20, 22 mm, polerowana
Materiał - INOX.
Szerokość 16, 18, 20, 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPZ16mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPZ16mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
Pasek do zegarka BZ001/24, dla alergików - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BZ |
| Kod producenta | BZ001/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BZ |
| Kod producenta | BZ001/24 |
Pasek 351A2 - czarny, silikonowy
mocowanie paska na 17 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 351A2 |
| Szerokość paska | 21+mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 17+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 351A2 |
| Szerokość paska | 21 mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 17 mm |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, czerwony
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_500NCZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_500NCZ/18 |
Pasek Kuki 0203L/24 - czerwony
wykonany ze skóry bawoła.
Czerwony, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/24 |
Pasek 9002/20/16 - bardzo ciemny brąz
Wykonany z prawdziwej skóry, bardzo ciemny brąz (wpadający w czerń),
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 20 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 20 /16 |
Pasek Kuki 0500N.JBR/14XL - jaszczurka, jasny brąz, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek bardzo miękki, skóra najwyższej jakości.
Wersja przedłużana - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla,
matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/13 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/13 /20 |
Pasek RP058/24 - czarny, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Pasek posiada zapięcie bransoletowe.
Można go skracać poprzez odcięcie poszczególnych elementów.
Długość paska łącznie z zapięciem 190 mm.
Można go skrócić o około 55 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058/24 |
Pasek SBR10/22/CZ/22 - biały, silikonowy, czerwone przeszycia
przeszywany czerwoną nicią,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/22 /CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/22 /CZ/22 |
wykonany ze skóry cielęcej.
Pasek jest klejony, nie ma przeszyć.
Dzięki temu jest bardzo delikatny - płaski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 701/01 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 701/01 /24 |
Pasek 8534/20/24 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/24 |
Pasek TK115/B/18 - czarny, białe przeszycia
Przeszywany jasną nicią, bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry, matowe, surowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115/B/18 |
Pasek Kuki 0205L/22 - ciemny brąz, gładki
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0205CBR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0205CBR/22 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/13/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/13/20 |
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /12 |
Uszyty z prawdziwej skóry, kolor brązowy,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
Płaski, idealny do delikatnych, klasycznych zegarków.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 21 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 21 /12 |
Obszywany materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3815 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3815 10 /20 |
Pasek Tekla TK112GR/B/24 - ciemny granat, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/24 |

