| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
Pasek 205EL/05/24 - bardzo ciemny granat, long
bardzo ciemny granat,
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Nie jest zwężany, na całej długości ma taką samą szerokość.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /24 |
Pasek PA117/18 - czarny, niebieskie przeszycia
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki, oraz niebieskie przeszycia.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA117 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA117 /18 |
Pasek TK121/B/20 - czarny, gładki z jasną nicią
Posiada delikatne przeszycia jasną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/B/20 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/02 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/02 /22 |
Pasek TK008P/B/20 - pomarańczowy, jasne przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany jasną nicią, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008P/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008P/B/20 |
Pasek TK064B/18 - biały, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/18 |
Pasek do zegarka PL2/10 - czarny, gładki
Nie posiada żadnych wypełnień, po prostu sama skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL2/10 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL2/10 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe, żółte 20mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
Kolor żółty - powłoka PVD
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZMP20 |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZMP20 |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla,
matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/11 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/11 /20 |
wykonany z prawdziwej skóry,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany białą nicią. Świetny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /24 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 20 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 20 /20 |
Pasek 372/22/10/18 - biały, żółte przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
biały, gładki, przeszywany żółtą nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/10 /18 |
wykonany ze skóry naturalnej,
jasny brąz, gładka faktura, pogubiany,
przeszycia w kolorze paska,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA017 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA017 /24 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: beżowo-pomarańczowo-granatowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/20 |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
Pasek 375/22/12/20 - biały lakierowany, pomarańczowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany pomarańczową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/12/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/12/20 |
Pasek do zegarka Kuki 0308B/22 - czarny, gładki, czerwone nici.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_CZ.1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_CZ.1/22 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BV/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BV/20 |
Pasek 8917/25/12 - jasny brąz, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /12 |
Pasek 380/1/5/24 - czarny, granatowe nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/5/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/5/24 |

