wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, bardzo miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103BR/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103BR/B/24 |
Pasek Tekla TK112/B/20 - czarny, gładki przeszywany
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/B/20 |
Pasek Hirsch Rainbow 12 mm - czerwony
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska,
świetna imitacja skóry jaszczurki.
Pasek dostępny jest wyłącznie z żółtą klamerką Hirsch. Nie posiadamy klamerki stalowej na podmianę. Jeśli jednak życzą sobie Państwo klamerkę w srebrnym kolorze, możemy założyć z innej firmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 12302620/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 12302620/12 |
Pasek TK064B/18 - biały, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/18 |
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/24 |
Pasek TK123/28XL - czarny long
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/28XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/28XL |
Pasek 7542/21/8 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /8 |
Pasek 0983/80/20 - granatowy, long
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, umożliwia to zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
Pasek w wersji przedłużanej - XL (odpowiednik paska 6620 w wersji standard).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/80/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/80/20 |
Narzędzie do zmiany paska - jednostronne
Dzięki niemu wymiana paska jest bardzo prosta i co bardzo ważne bezpieczna dla zegarka
(koperta nie rysuje się jak w przypadku zmiany np. nożykiem).
Końcówka zakończona specjalnie wyprofilowanym "ząbkiem"
ułatwia pewne przytrzymanie teleskopu przy zdejmowaniu paska.
Narzędzie niewielkich rozmiarów - 5 cm długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a50 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a50 |
Pasek Bros 8789/10/24 - carbon, czarny
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszywany materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8789/10/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8789/10/24 |
ciemny brąz, pogrubiany,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 21.1 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 21.1 /22 |
Pasek Kuki 0500N/20 - jaszczurka, beżowy
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NBEZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NBEZ/20 |
Pasek 362/01/10/18 - czarny, żółte przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty żółtą nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/10/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/10/18 |
Pasek Diloy 420/5/1/22 - skóra + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/5/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/5/1/22 |
Pasek 205EL/05/20 - granatowy, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek na całej długości ma szerokość 20 mm.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /20 |
Pasek do zegarka Bros 8231/11/16 - jaszczurka, szary
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/11/16.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/11/16.NZ |
Pasek 362/02/20 - bardzo ciemny brąz
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/20 |
Pasek Kuki 202ES/20 - płaski, wersja slim, białe szycie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K202ES_B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K202ES_B/20 |
Pasek do zegarka Timex TW4B01400 (PW4B01400)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B01400 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+kolor+tytanu |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B01400 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa, kolor tytanu |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 ,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek Kuki 0210L/B/18 - ciemny brąz
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w jasnym kolorze.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210CR/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210CR/B/18 |
Pasek do zegarka Timex T2N720 (P2N720)
Pasuje do T45581,T49706,T49707,T45601,T2N721,T2N738,
T2N739,T2N740,T2P139,T2P140,T2P141
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N720 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N720 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |

