wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, bardzo miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103BR/B/22 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103BR/B/22 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek 8917/10/19 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
Pasek 252/06.1/22 - czerwony, silikonowy
- czerwony, silikonowy,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06.1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06.1/22 |
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205LROZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205LROZ/20 |
Pasek PA018/20 - ciemny brąz, long
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018L /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018L /20 |
Pasek TK123/NIE/22XL - czarny long, niebieskie nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/NIE/22XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/NIE/22XL |
Pasek 8436/90/20 - biały, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/20 |
Pasek TK120BR/18XL - brązowy, gładki
Wersja przedłużana XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120BR/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120BR/18XL |
Pasek TK033/22XL - czarny, imitacja skóry jaszczurki, long
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/22XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/22XL |
Pasek 253/05/18 - ciemny granat, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/05 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/05 /18 |
Pasek RP051/B/22 - czarny, białe przeszycia
wykonany z gumy i silikonu.
Przeszywany białą nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/B/22 |
Pasek TK033FIO/20 - fioletowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/20 |
Pasek 383/1/20 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/1/20 |
Pasek Bros 6130/10/18 - krokodyl, czarny
Elegancki, lakierowany, wykończenie w połysku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6130/10/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6130/10/18 |
wykonany z prawdziwej skóry,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany białą nicią. Świetny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /20 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6802 10 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6802 10 /24 |
Pasek Hirsch Carbon 18 mm - szary
Pasek posiada oryginalne stalowe zapięcia Hirsch.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592030/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592030/18 |
Pasek Bros 8782/10/22 - carbon, czarny
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszywany materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/10/22 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 25 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 25 /22 |
Pasek PA010/22 - brązowy, long.
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA010 /22 long |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA010 /22 long |
Pasek 127F1P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW600, AW705, TGW100,
DBW320, DEP510, DEP6000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 127F1P |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 127F1P |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20 mm |

