wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, bardzo miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103/B/24 |
Pasek TK009B/20XL - biały, lekko błyszczący, long
wykonany z naturalnej skóry, lekko błyszczący,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/20XL |
Pasek TK120BR/20XL - brązowy, gładki
Wersja przedłużana XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120BR/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120BR/20XL |
Pasek TK102/B/24 - czarny, jasne nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/24 |
Pasek PA110/24 - czarny, białe wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki oraz przeszycia w kolorze białym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA110 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA110 /24 |
wykonany ze skóry bizona,
gładki, przeszywany jasną nicią,
pogrubiany, lekko błyszczący.
Pasek posiada poprzeczne przeszycie przy teleskopie.
Bardzo fajnie to wygląda, poza tym wzmacnia pasek w tym miejscu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/08 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/08 /18 |
Pasek do zegarka Kuki 0308B/20 - brąz, gładki, jasne nici.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4900 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4900 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /20 |
Pasek Kuki 0203L/19 - ciemny brąz
wykonany ze skóry bawoła.
Ciemny brąz, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa, delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L.CBR/19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 117+mm |
| Długość: część z klamerką | 82+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L.CBR/19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 117 mm |
| Długość: część z klamerką | 82 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
Pasek do zegarka Kuki K_308B.KR_CZ/20 - czarny, imitacja krokodyla
jednak po krótkim czasie noszenia dobrze dopasowuje sie do nadgarstka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_CZ/20 |
Pasek Kuki 0500N/16 - jaszczurka, niebieski.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5337 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5337 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/01 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/01 /24 |
Pasek 205/10/24 - ciemny żółty
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/10/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/10/24 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /20 |
Pasek 0983/10/18 - czarny, long
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, umożliwia to zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
Pasek w wersji przedłużanej - XL (odpowiednik paska 6620 w wersji standard).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/10 /18 |
Uszyty z prawdziwej skóry, jasny brąz,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 21 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 21 /16 |
Pasek Hirsch Modena 24 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/24 |
Pasek Bros 8767/42/24 - ciemny brąz, ozdobne szycie
wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/42/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/42/24 |
Pasek Tekla TK112/28 - czarny, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 28 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/28 |
Pasek 9002/20/16 - bardzo ciemny brąz
Wykonany z prawdziwej skóry, bardzo ciemny brąz (wpadający w czerń),
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 20 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 20 /16 |
wykonany ze skóry naturalnej,
jasny brąz, gładka faktura, pogrubiany,
przeszycia w kolorze paska,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA017 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA017 /28 |

