wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, bardzo miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103/B/20 |
Pasek 146R1P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
EXW50, FB52W, GF2, GR5, GS16.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 146R1P |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Rodzaj klamerki | +czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 20+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 146R1P |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 20 mm |
Pasek do zegarka Bros 8231/70/20 - jaszczurka, ciemna zieleń
potocznie kolor określany również jako zieleń butelkowa
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/70/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/70/20 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 10 /22 |
Pasek do zegarka Timex PW4B01800 (TW4B01800)
wykonany z prawdziwej skóry, matowe wykończenie,
pasuje też do TW4B01700,TW4B04400,TW4B06500
Pasek uniwersalny, pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem na 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B01800 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B01800 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/06 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/06 /24 |
Pasek 362/05/16 - ciemny granat
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/05/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/05/16 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/06 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/06 /22 |
Obszyty materiałem.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 60 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 60 /20 |
Pasek 392/1/22 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/1/22 |
Uszyty z prawdziwej skóry,
gładki, przeszywany jasną nicią.
Niezwykle miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 91 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 91 /18 |
Zapięcie do paska 14 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/14 |
| Szerokość klamerki | 14+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/14 |
| Szerokość klamerki | 14 mm |
| Klamerka | stalowa, matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
Sprzączka / klamerka stalowa - 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 mm, polerowana
Materiał - INOX.
Szerokość 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | SPB8mm |
| Szerokość klamerki | 8+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | SPB8mm |
| Szerokość klamerki | 8 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
Pasek Bros 8007/10/22 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/10/22 |
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK019BR/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK019BR/1/20 |
Pasek Kuki 0203L/19 - ciemny brąz
wykonany ze skóry bawoła.
Ciemny brąz, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa, delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L.CBR/19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 117+mm |
| Długość: część z klamerką | 82+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L.CBR/19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 117 mm |
| Długość: część z klamerką | 82 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
Pasek TK033B/8 - biały, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033B/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033B/8 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/18 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/20 |
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/18 |
Uszyty z prawdziwej skóry, biały,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 90 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 90 /16 |

