wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/10/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/10/20 |
Pasek Tekla TK112/CZ/28 - czarny, gładki przeszywany
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 28 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/CZ/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/CZ/28 |
Pasek Kuki 0205L/20 - granatowy
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
wykonany ze skóry byka, gładki,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/08/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/08/24 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/16 |
Pasek Hirsch Grand Duke 24 mm - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, na powierzchni odwzorowany wzór skóry aligatora.
Pasek został przeszyty grubą nicią w kolorze skóry, efektowna klamerka Hirsch.
Kolekcja pasków Grand Duke to Wodoodporne do 100 m sportowe paski z najlepszej włoskiej skóry cielęcej o idealnie wzorowanych zmarszczkach aligatora na strukturze skóry. Elastyczna, miękka, a jednocześnie zachowująca swój kształt zaawansowana technologicznie skóra podszewkowa i zapięcie typu Active o wspaniałym kształcie, z owalnym otworem funkcyjnym podkreślają wyrazisty design tej funkcjonalnej sportowej bransoletki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02528070/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02528070/24 |
Pasek 382/1/5/22 - karbon, granatowe nici
wykonany ze skóry byka,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany granatową nicią, płaski, świetny do sportowych zegarków.
Ciekawa, efektowna klamerka.
Pasek nie jest zwężany, taka sama szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/5 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/5 /22 |
Pasek 392/3/24 - jasny brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
Pasek TK062/B/20 - czarny, jasne nici
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/B/20 |
Pasek 209/01/16 - czarny, imitacja krokodyla
wykonany ze skóry byka,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla,
płaski, przeznaczony raczej do delikatnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P209/01/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P209/01/16 |
Pasek Bros 8783/80/22 - granatowy, Saffiano
Podszewka wykonana jest ze skóry naturalnej cielęcej o podwyższonej odporności na zawilgocenie, z natłoczonym wzorem płótna, co podnosi komfort użytkowania w przypadku zapocenia.
Jednak nie jest to pasek wodoodporny i należy unikać jego całkowitego zamaczania właśnie ze względu na skórzaną podszewkę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/22 |
Pasek 378EA/10/28 - ciemny żółty
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/10 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/10 /28 |
Pasek TK116/18 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F211147 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F211147 |
Pasek Bros 3112/BB/18 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-beżowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BB/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BB/18 |
Pasek 8534/20/20 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/20 |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /16 |
Zapięcie bransoletowe, tradycyjne 14 mm
Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q28 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q28 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | DAYTONA/18 |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Grubość paska | ok.+3+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | DAYTONA/18 |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Grubość paska | ok. 3 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Szerokość paska | 18 mm |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Dobrze komponuje się ze sportowymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 10 /20 |

