wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/NE/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/NE/22 |
Pasek TK008/BR/B/26 - brązowy, jasne przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany jasną nicią, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/BR/B/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/BR/B/26 |
Pasek Kuki 0500N/22L - jaszczurka, brąz, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Wersja przedłużana - long
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500NBR/22L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500NBR/22L |
Pasek Kuki 0210L.1BR/16 - brąz, faktura krokodyla.
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszywany nicią w kolorze paska.
Wykończenie z lekkim połyskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210L.1BR/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210L.1BR/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/10/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/10/16 |
Pasek TK124/22 - czarny, Diesel, Fossil, CK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/22 |
Zapięcie bransoletowe - mechanizm 12mm/7mm
wykonany ze stali 316L.
Wymiary:
A: 12 mm
B: 7 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x12 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x12 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek 8436/90/22 - biały, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/22 |
Narzędzie do zmiany paska - niebieskie
Dzięki niemu wymiana paska jest bardzo prosta i co bardzo ważne bezpieczna dla zegarka
(koperta nie rysuje się jak w przypadku zmiany np. nożykiem).
Narzędzie ma dwie końcówki. Jedna jest w kształcie "igły".
Wykorzystujemy ją np. do regulacji zapięć przy bransoletach, lub wypychania teleskopów z paska.
Druga zakończona specjalnie wyprofilowanym "ząbkiem".
Ułatwia on pewne przytrzymanie teleskopu przy zdejmowaniu paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a3 |
Pasek 9002/80/20 - ciemny granat
Wykonany z prawdziwej skóry, ciemny granat,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 80 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 80 /20 |
Pasek TK102/C/24 - czarny, czerwone nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/C/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/C/24 |
Pasek 384/1/24 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/1/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/1/24 |
Pasek 8436/10/22 - czarny, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/10/22 |
Pasek Tekla TK113CZ/B/18 - gładki, czerwony, wypukły, przeszywany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113CZ/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113CZ/B/18 |
Pasek TK033BR/16XL - brązowy, imitacja skóry jaszczurki
Wersja przedłużana XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/16XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/16XL |
Pasek Tekla TK110P/14 - pomarańczowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110P/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110P/14 |
Pasek 0983/21/18 - jasny brąz, long
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, co umożliwia zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
Pasek w wersji przedłużanej - XL (odpowiednik paska 6620 w wersji standard).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/21 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/21 /18 |
Pasek TK118CZ/18 - czerwony, gładki
czerwony, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/18 |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, do Longines, klamerka 14 mm
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek uszyty pod kątem zegarków Longines La Grande Classique, zwężany do 14 mm przy klamerce
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N/18. klam. 14 mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N/18. klam. 14 mm |
Pasek do zegarka Timex PW4B04300 (TW4B043000
Model PW4B04300. Pasek wykonany jest ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią + ozdobne czerwone obszycia przy teleskopach.
. Pasek pasuje również do TW4B04400,TW4B09000,TW4B06500, oraz wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B04300 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B04300 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3,5 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/06 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/06 /18 |

