wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/20 |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszycia w kolorze paska,
Posiada na powierzchni liczne dziurki - bardzo ciekawy wygląd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA008 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA008 /18 |
Pasek 8552/NE/20- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/NE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/NE/20 |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA018 /20 |
Pasek TK116/NIE/22 - czarny, niebieskie nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/NIE/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/NIE/22 |
Pasek SBR10/12/20 - pomarańczowy, silikonowy
przeszywany jasną nicią,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/12 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/12 /20 |
wykonany ze skóry bawoła,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/02/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/02/24 |
Pasek TK124/22 - czarny, Diesel, Fossil, CK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/22 |
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty nicią w kolorze paska.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/1/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/1/16 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: szaro-czerwony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/18 |
Pasek 7541/21/14 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /14 |
Pasek PA022/18 - czarny, białe przeszycia, long
Wykonany ze skóry naturalnej.
Fantastycznie wykonany, zdecydowanie najlepszy model Alfa.
Bardzo staranne, estetycznie wykończenie,
mięciutki, świetnie układa sie na ręku.
Pasek w wersji przedłużanej - XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA022/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA022/18 |
Pasek Tekla TK110Ż/12 - żółty, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110Ż/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110Ż/12 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Płaski, przeszywany grubą nicią.
Pasuje zarówno do klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 21 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 21 /22 |
Pasek CHA110L/B/20XL - czarny, long
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA110L/B/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA110L/B/20XL |
Pasek Tekla TK110P/18 - pomarańczowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110P/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110P/18 |
Pasek do zegarka TK126WIS/20 - gładki, wiśniowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/20 |
Pasek do zegarka Timex T42351 (P42351)
Wykonany ze skóry, gładki, przeszywany jasną nicią.
Na pasku oraz klamerce posiada logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P42351 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | czarna+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+4+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P42351 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | czarna matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 4 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany z prawdziwej skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo estetycznie wykonany, wysoka jakość produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/24 |
Pasek Kuki 0205L/16 - czarny, gładki
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0205L/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0205L/16 |
Pasek TK033GR/12 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/12 |

