wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszycia w kolorze paska,
Posiada na powierzchni liczne dziurki - bardzo ciekawy wygląd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA008 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA008 /18 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/01 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/01 /20 |
Zapięcie klamrowe - stalowe, polerowane 22 mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału występuje przy sprzączce. Zapięcie zostało wykonane ze stali (Stainless Steel).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZK/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+4%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZK/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 4,5 mm |
Pasek 6733/20/20 - ciemny brąz
wykonany z prawdziwej skóry.
Płaski, przeszywany grubą nicią.
Pasuje zarówno do klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 20 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 20 /20 |
Pasek PA119/20 - ciemny beżowy
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią,
bardzo estetyczna matowa klamra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /20 |
Pasek 311A2 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW44, ABX20, DB150.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 15+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 15 mm |
Pasek RP051ZIE/22 - zielony, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Gładki, przeszyty nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | RP051ZIE/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | RP051ZIE/22 |
Pasek TK021/N/22 - czarny, niebieskie wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze niebieskim,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/22 |
Pasek Bros 8783/80/18 - granatowy, Saffiano
Podszewka wykonana jest ze skóry naturalnej cielęcej o podwyższonej odporności na zawilgocenie, z natłoczonym wzorem płótna, co podnosi komfort użytkowania w przypadku zapocenia.
Jednak nie jest to pasek wodoodporny i należy unikać jego całkowitego zamaczania właśnie ze względu na skórzaną podszewkę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/18 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/07 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/07 /22 |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Dobrze komponuje się ze sportowymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 20 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 20 /20 |
Pasek do zegarka Bros 8231/11/18 - jaszczurka, szary
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/11/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/11/18 |
Pasek TK019/1/GR/22 - granatowy
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK019/1/GR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK019/1/GR/22 |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, do Longines, klamerka 14 mm
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek uszyty pod kątem zegarków Longines La Grande Classique, zwężany do 14 mm przy klamerce
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N/18. klam. 14 mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N/18. klam. 14 mm |
Pasek 254H5P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
W50, FB52, GS20, AB10W, AB20W, AB11.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 254H5P |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 19+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 254H5P |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 19 mm |
wykonany ze skóry cielęcej.
Pasek jest klejony, nie ma przeszyć.
Dzięki temu jest bardzo delikatny - płaski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 701/01 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 701/01 /24 |
Pasek CH047/13/24 - jasny brąz
wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
przeszywany nicią w kolorze paska,
odpowiedni do klasycznych, niezbyt masywnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CH047/13/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CH047/13/24 |
Pasek RE004/22 - biały, efektowna klamra
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią,
wyjątkowa, efektowna klamra.
Pasek mimo swojej grubości jest bardzo miękki.
Nie jest zwężany, klamerka ma szerokość 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE004/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE004/22 |
wykonany ze skóry krowy, brązowy, przeszywany nicią w kolorze paska.
Model zbliżony do wzoru 363, lecz jest bardziej płaski
(pasek 363 jest środkiem pogrubiony).
Pasek zaskakuje miękkością oraz estetyką wykonania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P354/3/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P354/3/20 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/02/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/02/20 |

