wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/TM/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/TM/20 |
Pasek TK121/CZ/24 - czarny, gładki z czerwoną nicią
Posiada delikatne przeszycia czerwoną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/24 |
Uszyty z prawdziwej skóry,
gładki, przeszywany jasną nicią.
Niezwykle miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 91 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 91 /20 |
20 mm
22 mm
24 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PVC |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PVC |
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 10 /22 |
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
Pasek w wersji przedłużanej - XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210/5 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210/5 /18 |
Pasek 6549/21/21 - brązowy, jasne nici
brązowy w rozmiarze 21 mm, zwężany do 17 mm,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6549/21/21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6549/21/21 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/05 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/05 /18 |
Pasek do zegarka Timex T2P061 (P2P061)
Biały, wykonany z gumy i silikonu.
Pasek o szerokości 18mm uniwersalny pasuje też do modeli T2P058,T2P059,T2P385,
oraz do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem na 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P061 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 68+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P061 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 68 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK037CZ/14 - faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037CZ/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037CZ/14 |
Pasek 8552/20/22- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
Pasek 378EA/11/26 - jasna zieleń
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/11 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/11 /26 |
Pasek Tekla TK112GR/B/20 - ciemny granat, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/20 |
Pasek TK001/B/24 - czarny, jasne przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry, przeszywany jasną nicią.
Bardzo estetycznie wykonany, wysoka jakość produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP059/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP059/20 |
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /24 |
Pasek do zegarka Bros 8781/90/20 - oryginalny krokodyl, biały
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/90/20.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/90/20.NZ |
Uszyty z prawdziwej skóry, kolor czarny,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
Płaski, idealny do delikatnych, klasycznych zegarków.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 10 /12 |
Pasek TK033B/20 - biały, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033B/20 |
Pasek Bros 8783/80/24 - granatowy, Saffiano
Podszewka wykonana jest ze skóry naturalnej cielęcej o podwyższonej odporności na zawilgocenie, z natłoczonym wzorem płótna, co podnosi komfort użytkowania w przypadku zapocenia.
Jednak nie jest to pasek wodoodporny i należy unikać jego całkowitego zamaczania właśnie ze względu na skórzaną podszewkę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/24 |
Pasek SCUB1/05 - niebieski, gładki
niebieski, wykonany z materiału przypominającego kauczuk,
przeszywany jasną nicią,
gładki, wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB1/05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB1/05 |

