Czarny, faktura krokodyla, przeszywany nicią w kolorze paska.
Matowe wykończenie, pasek bardzo ładnie i estetycznie wykonany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE036/28 |
| Szerokość paska | 28+mm |
| Szerokość klamerki | 24+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 84+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE036/28 |
| Szerokość paska | 28 mm |
| Szerokość klamerki | 24 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 84 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 mm |
Pasek 8436/20/24 - brązowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/24 |
Pasek Hirsch Carbon 18 mm - szary
Pasek posiada oryginalne stalowe zapięcia Hirsch.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592030/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592030/18 |
Pasek Diloy 400/12/1/20 - karbon + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/12/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/12/1/20 |
Pasek SCUB2/05 - ciemny granat
ciemny granat, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla, lekko błyszczący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB2/05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB2/05 |
Pasek TK063BR/14XL - brązowy, long
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
Pasek w wersji przedłuźanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/14XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/14XL |
Klucz zegarmistrzowski - okrągłe końcówki
Maksymalny rozstaw klucza to 34 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a53 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a53 |
Pasek TK121/B/24 - czarny, gładki z jasną nicią
Posiada delikatne przeszycia jasną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/B/24 |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 91 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 91 /16 |
Pasek do zegarka Timex PW4B06400 (TW4B06400)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06400 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06400 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 9002/20/18 - bardzo ciemny brąz
Wykonany z prawdziwej skóry, bardzo ciemny brąz,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 20 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 20 /18 |
Pasek PA005/12XL - czarny, long
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
Wersja przedłużana - XL!!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005XL /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005XL /12 |
Pasek Tekla TK110/20XL - czarny, faktura krokodyla, long
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/20XL |
Pasek do zegarka Bros 8130/89/22 - krokodyl, turkusowy
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/89/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/89/22 |
Pasek Bros 8782/10/22 - carbon, czarny
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszywany materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/10/22 |
Pasek 392/2/22 - brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/2/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/2/22 |
Pasek 343/12/18 - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej,
klejony, nie posiada przeszyć.
Pasek przeznaczony do damskich zegarków,
mocno zwężany, lekko błyszczący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 343/12/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 343/12/18 |
Pasek 6666/80/18 - ciemny granat
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /18 |
Pasek CHA133BR/24 - brązowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA133BR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA133BR/24 |
Pasek 6620/20/18 - bardzo ciemny brąz
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, co umożliwia zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/20/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/20/18 |
Pasek 362/01/12/16 - czarny, pomarańczowe przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną, pomarańczową nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/12/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/12/16 |

