wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA110L/B/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA110L/B/20XL |
Pasek Tekla TK122/B/22 - karbon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/B/22 |
Pasek TK121/B/24 - czarny, gładki z jasną nicią
Posiada delikatne przeszycia jasną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/B/24 |
Pasek TK033FIO/12 - fioletowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/12 |
Pasek TK064B/20 - biały, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/20 |
Pasek do zegarka TK126NIE/20 - gładki, niebieski
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126NIE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126NIE/20 |
Pasek PA113/18 - czarny, czerwone wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki oraz przeszycia w kolorze czerwonym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA113 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA113 /18 |
Pasek do zegarka Bros 8130/42/22 - krokodyl, wiśniowy
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/42/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/42/22 |
Pasek TK123/26XL - czarny long
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/26XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/26XL |
Pasek 0983/10/22 - czarny, long
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje sie blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, co umożliwia zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
Pasek w wersji przedłużanej - XL (odpowiednik paska 6620 w wersji standard).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/10 /22 |
Pasek do zegarka Timex T2N942 (P2N942)
Pasek 20mm uniwersalny pasuje też do T2N819,T2N932,T2N946,
oraz do każdego zegarka ze standardowym mocowaniem na 20mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N942 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 134+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N942 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 134 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4,5 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszyty materiałem.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 50 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 50 /24 |
PN014/22 NYLON STRONG, czerwony
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN014/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN014/22 |
Pasek 250/05/20 - granatowy, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S250/05 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S250/05 /20 |
Pasek 372/01/12/18 - czarny, pomarańczowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany pomarańczową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/12 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/12 /18 |
Pasek do zegarka Diloy 403/3/20 - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry krokodyla,
pasek klejony, jednak ma ozdobne przeszycia jasną nicią - bardzo ciekawy efekt.
Skóra jest bardzo miekka, doskonale układa sie na nadgarstku, wykończenie z delikatnym połyskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/3/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/3/20 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN031/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN031/20 |
Pasek Tekla TK112NB/22 - brąz, gładki, nubuk
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 22 mm.
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112NB/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112NB/22 |
wykonany z miękkiego silikonu,
bardzo ciekawy wzór
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP056/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP056/18 |
Pasek TK063BR/14XL - brązowy, long
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
Pasek w wersji przedłuźanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/14XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/14XL |
Pasek 8436/20/28 - brązowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/28 |

