Czarny, wykonany ze skóry, faktura krokodyla,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M710 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M710 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 6738/80/22 - ciemny granat
Uszyty z prawdziwej skóry, ciemny granat,
imitacja skóry krokodyla,
przeszycia nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/11/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/11/18 |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
Bardzo miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 22 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 22 /20 |
Pasek Diloy 400/5/1/20 - karbon + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/5/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/5/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770-10-26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770-10-26 |
Pasek Alfa PA046/12 - imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry naturalnej imitujacej skórę jaszczurki,
zielony,przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo ładnie, starannie wykończony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA046/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA046/12 |
Pasek 9898/20/18 - ciemny brąz
Gładka faktura, dzięki czemu pasek jest bardzo uniwersalny, środkiem lekko pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9898 20 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9898 20 /18 |
Pasek 378/05/18 - jasny granat
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/05 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/05 /18 |
Pasek do zegarka Timex T2M710 (P2M710)
Czarny, wykonany ze skóry, faktura krokodyla,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M710 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M710 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 8435/20/14 - ciemny brąz
Wzór krokodyla, bardzo miękka skóra,
świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /14 |
Pasek 8534/10/26 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/10/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/10/26 |
Pasek do zegarka Bros 8781/20/18 - oryginalny krokodyl, bardzo ciemny brąz
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/18.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/18.NZ |
Pasek TK114BR/24 - brązowy, Diesel, Fosil, CK
wykonany z prawdziwej skóry, klejony, nie posiada przeszyć.
Pasek dość mocno zwężony przy klamerce. Masywny, jednak bardzo miękki.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Idealny do zegarków fashion: CK, Diesel, Fosil i innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK114BR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK114BR/24 |
Pasek 362/10/24 - ciemny żółty
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/10/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/10/24 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/02 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/02 /22 |
Pasek 204F1P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
DBC60.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 204F1P |
| Szerokość paska | 24+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 22+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 204F1P |
| Szerokość paska | 24 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 22 mm |
Pasek TK123/CZ/28XL - czarny long, czerwone nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/28XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/28XL |
Pasek 372/01/05/16 - czarny, granatowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany granatową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/05 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/05 /16 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/12 |
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/22 / 30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/22 / 30 |

