Brązowy, wykonany ze skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Na pasku oraz klamerce znajduje się logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P44381 |
| Szerokość paska | mocowanie+20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+ |
| Długość: część bez klamerki | 123+mm |
| Długość: część z klamerką | 73+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P44381 |
| Szerokość paska | mocowanie 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 123 mm |
| Długość: część z klamerką | 73 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/01 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/01 /24 |
Pasek 8552/10/20- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/10/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/10/20 |
20 mm
22 mm
24 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PVC |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PVC |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8774/90/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8774/90/18 |
wykonany z prawdziwej skóry,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany białą nicią. Świetny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /20 |
Pasek 379EL/02/20 - bardzo ciemny brąz, long
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Imitacja skóry krokodyla.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 379EL/02 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 379EL/02 /20 |
Pasek do zegarka TK126CROZ/12 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/12 |
Pasek Hirsch Modena 20 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/20 |
Pasek 375/1/10/18 - czarny lakierowany, żółte przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany żółtą nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/1/10/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/1/10/18 |
Pasek Tekla TK112BR/B/20 - brąz, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112BR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112BR/B/20 |
Uszyty z prawdziwej skóry, brązowy,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 21 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 21 /14 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/05 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/05 /22 |
Pasek TK033/22 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/22 |
Pasek do zegarka Kuki K_308B.KR_CZ/22 - czarny, imitacja krokodyla
jednak po krótkim czasie noszenia dobrze dopasowuje sie do nadgarstka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_CZ/22 |
Pasek SBR10/22/24 - biały, silikonowy
przeszywany niebieską nicią,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/22 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/22 /24 |
Pasek TK062/CZ/18 - czarny, czerwone nici
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany czerwoną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/CZ/18 |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, do Longines, klamerka 14 mm
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek uszyty pod kątem zegarków Longines La Grande Classique, zwężany do 14 mm przy klamerce
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N/18. klam. 14 mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N/18. klam. 14 mm |
Pasek Kuki 0205L/22L - czerwony , long
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4405 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4405 |
Pasek Kuki 0210/18XL - czarny, faktura krokodyla, long
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepięknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków.
Wersja przedłużana - 2 x long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/18XL |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN031/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN031/20 |

