Wykonana ze stali szlachetnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2J911 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2J911 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety | 18 mm |
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /18 |
Pasek Kuki 0210/18 - granatowy, faktura krokodyla
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_210L.GR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_210L.GR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/90/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/90/22 |
Pasek TK062/CZ/24 - czarny, czerwone nici
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany czerwoną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/CZ/24 |
Pasek 266/12/24 - jasny pomarańcz
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/12/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/12/24 |
Pasek Kuki 0210/16 - czarny, faktura krokodyla
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/16 |
Pasek 8552/20/22- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
Pasek Kuki 0702/22 - skóra aligatora, jasny brąz, klamerka 18 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.JBR.A/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.JBR.A/22 |
Pasek RP058/24 - czarny, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Pasek posiada zapięcie bransoletowe.
Można go skracać poprzez odcięcie poszczególnych elementów.
Długość paska łącznie z zapięciem 190 mm.
Można go skrócić o około 55 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058/24 |
Pasek do Timex TW2R43300 (PW2R43300)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R43300 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 124+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R43300 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 124 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK118JBR/20 - jasny brąz, gładki
jasny brąz, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118JBR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118JBR/20 |
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/20 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/22 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/22 /26 |
wykonany ze skóry krowy, czarny, przeszywany białą nicią.
Model zbliżony do wzoru 363, lecz jest bardziej płaski
(pasek 363 jest środkiem pogrubiony).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 354/01/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 354/01/20 |
Pasek 376EA/02/24 - ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
bardzo ciekawa, delikatna faktura.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 376EA/02 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 376EA/02 /24 |
Pasek do zegarka Timex T49870 (P49870)
Brązowy, wykonany ze skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Na pasku oraz klamerce znajduje się logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49870 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49870 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 8552/10/18- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/10/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/10/18 |
Pasek Tekla TK112/26 - czarny, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 26 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/26 |
Pasek Kuki 0210/22XL - czarny, faktura krokodyla, long
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków.
Wersja przedłużana - 2 x long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_210L_XL.2/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_210L_XL.2/22 |
Pasek do zegarka T5K494 (P5K494)
wykonany z gumy i silikonu,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P5K494 |
| Szerokość paska | 23+mm%2C+mocowanie+na+18+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P5K494 |
| Szerokość paska | 23 mm, mocowanie na 18 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |

